GündemHaberler

1 Numara Mutlu Akü Sosyal Medyayı En İyi Kullanan Marka Ödülünü Kazandı

Marketing Türkiye ve BoomSonar iş birliğiyle hayata geçirilen Social Media Awards Turkey 2019, marka ve ajansların sosyal medya performanslarını objektif verilere dayalı olarak ölçen bir yarışma. 1 Mart 2018 – 1 Mart 2019 tarihleri arasında dijital mecrada yayınlanmış en başarılı işler ve marka ekipleri ödüllendirildi.

Otomotiv Yan Sanayi kategorisinin en başarılı markası bu yıl da Mutlu Akü oldu.

Mutlu Akü, ürünleri ve sektörüyle ilgili tüm gelişmeleri sosyal medya hesaplarında paylaşarak, mecraya ve hedef kitlesine doğru iletişim yaparak Social Media Awards Turkey 2019, Otomotiv Yan Sanayi Kategorisi’nde Altın Ödülü alarak birinciliğin sahibi oldu.

Sosyal medya marka endeksi SocialBrands’in, markaların sosyal medya hesaplarının bir yıllık performansı, etkileşim sayıları, sektörel performansı, performans istikrarı gibi 30’dan fazla algoritmasını temel alıyor. Sosyal medya iletişiminde özgün, dinamik, yaratıcı ve sektörüne yön veren içerikleri ile dikkat çeken sektörünün lider markası Mutlu Akü, sosyal medya hesapları ile hem tüketicileri hem de satış kanalları ile iletişimini güçlendiriyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı