Araba FiyatlarıChevroletHaberlerYeni Araba Modelleri

2017 Chevrolet Cruze Hatchback: Detaylar ve Fiyat, Özellikler

2017 Chevrolet Cruze Hatchback, görücüye çıktı. İşte detaylar…

İlk aşamada Cruze sedanın tanıtımını yapan Chevrolet, sonrasında ise 2017 Chevrolet Cruze Hatchback modelinin tanıtımını gerçekleştirdi. Kendi sınıfındaki araçlarla karşılaştırıldığında 2700 mm’lik dingil mesafesi ile en geniş dingil mesafesine sahip araç olarak ön plana çıkıyor. 524 litrelik depolama hacmine sahip olan aracın arka koltukları yatık haldeyken ise 1120 litrelik depolama hacmi sunmaktadır. Kaputunun altında 1.4 litrelik benzinli model ile piyasaya çıkacak olan 2017 Chevrolet Cruze Hatchback’in bu motoru 153 beygir güç ve 240 Nm tork üretmektedir.

Doğrudan enjeksiyonlu turbo motor, Start/stop özelliği elektrikli direksiyon ve Z link arka süspansiyon ile birlikte sunulacak. Isıtmalı direksiyon simidi, ısıtmalı ön ve arka koltukları ile sürücü ve yolcuların konforunu ve rahatlığını arttırıcı fonksiyona sahip. Araç deri koltuklara halojen projektör huzmeli ön farlara da sahip. 6 ileri manuel ya da otomatik şanzıman opsiyonlarıyla sahip olunabilecek bu araç Detroit Otomobil Fuarı’nda resmi olarak tanıtılacak.

Fiyat

2017 Chevrolet Cruze Hatchback’in fiyatı 22.000 dolardan başlayan fiyatlarla satışa çıkıyor. Yakın zamanda Chevrolet Türkiye pazarından çekildiğinden ötürü ise bu aracın Türkiye’ye gelme şansı bulunmamaktadır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu