Araba FiyatlarıFordYeni Araba Modelleri

2017 Ford Tourneo Courier Blackline Türkiye’de! İşte Özellikleri

Ford, ticari araç ailesinde araç sayısını yeni Tourneo Courier Blackline serisi ile genişletiyor. Yeni Tourneo Courier Blackline serisi Türkiye’de de satışa çıktı. İşte detaylar…

Ford ticari araçlarının yeni üyesi olan Tourneo Courier Blackline, şık tasarımı ile yeni alıcılarını bekliyor. Şu anda Türkiye’de satışa çıkan araç için verilecek siparişler Mayıs ayında teslim edilecek. Türkiye’de 1.5L TDCi dizel motor seçeneğiyle satışa çıkan yeni Tourneo Courier Blackline, kontrast renkteki serişler, manyetik ön ve arka tampon alt koruma, 16 inç metalik gri alaşım jantlarla ön plana çıkıyor. Yeni Tourneo Courier Blackline’de manyetik gri ön ve arka tampon alt koruma yan aynalar ve gövde rengi yan etekler ön plana çıkan başka özelliklerden. Kalın ve kontrast renkteki sportif şeritler önden arkaya doğru uzanırken, 16 inçlik manyetik gri alaşım jantlarla bütün bir görüntü veriyor.

İç Tasarım

Yeni Tourneo Courier Blackline’ın iç kısmındaysa parçalı deri koltuklar ve deri kaplama direksiyon simidi dikkat çekiyor. Koltuklar direksiyon simidi ve vites topuzunda ise kırmızı dikişler hoş bir kontrastlık oluşturuyor. Aracın kapasitesi 4 kişilik ve geniş bagaj hacmi bulunuyor.

Fiyat

Ford Tourneo Courier Blackline serisi, Türkiye’de şu anda 1.5L TDCi dizel motor seçeneğiyle satışa çıktı. Türkiye’deki başlangıç fiyatı 67.165 TL olan Ford Tourneo Courier Blackline yeni sahiplerini bekliyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu