Araba FiyatlarıFoto GaleriHaberlerLadaYeni Araba Modelleri

2017 Lada X-Code SUV: Fiyat ve Özellikler

2017 Lada X-Code SUV, Moskova Otomobil Fuarı’nda tanıtıldı.

Daha önce sedan sınıfından olan Vesta’yı tanıtan ve beğeniyle karşılanan bu modelin ardından Lada yeni SUV modeli 2017 Lada X-Code modelinin tanıtımını gerçekleştirdi. Tasarım olarak Lada XRAY modelinden esinlenerek geliştirilen bu model ön bölümde X şekillde ön ızgara ile donatıldı.Bu ızgaranın üst kısmında ise ince LED gündüz farları yer alıyor.

2017 Lada Xcode SUV tavan çizgisi hafif olarak coupe modelini andırıyor. 2017 Lada Xcode SUVBoyutu itibarı ile oldukça heybetli bir görünüme sahip olan bu modelin yan profilinde ve çamurluklarında ise X-Şekilli tarza uygun kabartılar dikkat çekiyor. Bu modele Coupe görüntüsü vermek adına arka kapı kolları C sütuna entegre edildi.

Arka kısımda ise V-Şekilli cama kadar dimdik uzanan bagaj kapağı, çift trapezoit (Yamuk) egzoz uçları ve Nissan Juke modelini andıran arka farlar yer alıyor. Ek olarak arka kısımdadikdörtgen şeklinde çift çıkışlı egzoz sistemi göze çarpıyor.

Fiyat

2017 Lada Xcode Suv, fiyat konusunda büyük ihtimalle rakiplerinden bir adım önde olacak.Vesta fiyat listesi konusunda da oldukça uygun bir listeye yayınlayan Lada, yeni suv modeli için de aynı fiyat politikasını uygulaması beklenmektedir.

2017 LADA X-CODE SUV FOTO GALERİ

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. GÖRÜNTÜ GÜZEL İÇ DONANIM VE ÖZELLİKLERİ DE KALİTELİ İSE TÜRKİYE DE TUTULUR FİYATI VE ÖDEME ŞARTLARI DA AVANTAJLI OLURSA HARİKA OTOMOTİK OLANI VARSA DAHA BİR HARİKA OLUR.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu