Araba FiyatlarıHaberlerRenaultYeni Araba Modelleri

2017 Model Yeni Renault Captur Cenevre’de Tanıtılıyor: Özellikler ve Fiyat Listesi

Yeni Renault Captur Mart ayı içerisinde yapılacak olan Cenevre Otomobil Fuarı’nda yapılacak tanıtımla gün yüzüne çıkacak. İşte detaylar ve Captur fiyat listesi…

Hem iç hem de dış tasarımındaki yeniliklerle ve eklenen yeni donanımlarıyla piyasaya çıkması sabırsızlıkla beklenen Captur, Avrupa’da B segmenti crossover otomobil satışlarında 1. olmayı sürdürmeyi hedefleniyor. Nitekim Captur’ın 2016 modeli geçtiğimiz yıl 215 bin 670 adet satışla sınıfında yılı lider kapamıştı. Captur’ın bu başarısındaki en önemli etkenler yeni versiyonda da yer alacak. Yine iki kasa rengi ile kişiselleştirme sunan Captur, Atacama Turuncu ve Okyanus mavi renklerinin dışında bir de yeni Platin Gri tavan rengi sunuyor. Captur, farklı renklerde 6 iç mekan kişiselleştirme paketi (Fildişi, Okyanus Mavi, Karamel, Kırmızı, Parlak krom ve Eskitme krom) ve 5 dış kişiselleştirme paketi (Fildişi, Okyanus Mavi, Cappuccino, Kırmızı ve Atacama Turuncu (jant kapakları ve kapı panoları çıtaları için) ile kişiselleştirme kavramını farklı bir boyuta taşıyor. Captur, beğenilen eski özelliklerine yeni modelinde de sahip olurken tabi ki yeni donanımlara da sahip olacak…

2017_renault_captur

Markanın Kimliğini Yansıtan Işık İmzası

Markanın son modellerinde olduğu gibi Yeni Captur de bazı versiyonlarda « Pure Vision » full LED ön farlara yer veriliyor. Bu teknoloji, farların etkinliğini yükseltmesinin dışında aracın görünüşünü ve güvenliğini de olumlu anlamda etkiliyor.

Captur, tamponun alt kısmında, markanın ışıklı imzasını vurgulayan « C » biçiminde LED gündüz farlarına sahip. Arka farlarda da, hem gündüz hem de gece kolaylıkla farkedilebilen bu ışık imzası yer alıyor.

Daha da crossover bir tasarım

Captur’ın ağabeyi Kadjar ile olan ilişkisini güçlendirmek amacıyla da hareket ediliyor. Ön ızgara özellikle krom bir çıta ile birlikte sınıf atlıyor ve Renault markasının diğer crossover otomobillerine yaklaşıyor. Hem ön hem de arka tampondaki yeni korumalar Captur’ün kimliğini tamamlayıcı bir özellik sunuyor.

Sabit bir cam tavan

Üçüncü ekipman seviyesinden itibaren, opsiyonel olarak sabit bir cam tavan seçeneği de sunuluyor. Yalnızca çift renkli dış boya seçeneği için geçerli olan bu yenilik, araç içi aydınlanmanın artmasını sağlıyor.

Renault Capture Fiyat Listesi

Touch Turbo 90 bg Stop & Start                        63.700 TL
Touch 1.2 Turbo EDC 120 bg                            69.850 TL
Touch 1.5 dCi 90 bg Stop & Start                      71.750 TL
Touch 1.5 dCi EDC 90 bg                                  76.850 TL
Icon Turbo 90 bg Stop & Start                           67.800 TL
Icon 1.2 Turbo EDC 120 bg                               73.900 TL
Icon 1.5 dCi 90 bg Stop & Start                         75.850 TL
Icon 1.5 dCi EDC 90 bg                                     80.950 TL
Outdoor 1.2 Turbo EDC 120 bg                         77.500 TL
Outdoor 1.5 dCi 90 bg Stop & Start                   79.400 TL
Outdoor 1.5 dCi EDC 90 bg                               84.500 TL

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu