NissanYeni Araba Modelleri

2017 Nissan GT-R Track Edition Özellikler ve Fiyat

2017 Nissan GT-R ailesinin yeni üyesi olan Track Edition, 2017 New York Otomobil Fuarı’nda Amerikan versiyonu tanıtılacak.

Nissan GT-R ailesinde Touring modeli ile Nismo modeli arasında belirgin bir boşluk göze çarpıyordu. Japon otomobil üreticisi bu boşluğu 2017 New York Otomobil Fuarı’nda Amerikan versiyonunu tanıtacağı Track Edition opsiyonu ile doldurmayı planlıyor.

Touring ve Nismo modelleri arasında konumlandırılan Track Edition, tahmin edileceği üzere bu modellerle bir takım benzerliklere sahip. Track Edition incelendiğinde, ortanda model çamurluklarını, 20 inç çaplı dövme alüminyum jantlarını, karbon fiber arka spoiler’ını ve süspansiyon ayarlarını Nismo modelinden aldığı söylenebilir.

Kabinde Recaro koltuklar yer alıyor ve kabin kısmında siyah ve kırmızı renklerine ağırlık verildi. Elden geçirilmiş bilgi eğlence sistemine ev sahipliği yapan 8″ boyutundaki ekran navigasyon ve mobil uygulamaları görüntüleyebiliyor. Araç sahipleri acil servis çağrısında bulunabilmenin yanı sıra çalınma durumunda otomobilin yerini tespit ve takip edebilecekler. Geri görüş kamerası, Bose ses sistemi ve titanyum egzoz sistemi Track Edition’ın öne çıkan özelliklerinden birkaç tanesidir.


2017 Nissan GT-R Track Edition Motor Seçenekleri

2017 Nissan GT-R Track Edition, Touring modelinde de kullanılan çift turbolu, 3.8 litrelik V6 kullanıyor. Güç ve tork değerleri giriş paketiyle aynı yani; 565 bg ve 635 Nm. Üretilen bu güç ve tork, 6 ileri sıralı ve çift kavramalı vites kutusu ile bütünleştiriliyor.


2017 GT-R Track Edition Fiyat

GT-R Track Edition modelinin sipariş alımları bu yaz başlıyor.Fiyat olarak 09,990 $ (günümüz kuruyla yaklaşık 398,416 TL) olan GT-R Touring modelinden 18.000 $ dolar civarında fazladan bir miktar ödeyerek bu modele sahip olabiliyorsunuz. Ancak araç sınırlı sayıda üretilecek.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu