Araba FiyatlarıHaberlerLand Rover

2017 Range Rover Velar Türkiye’de!.. İşte Fiyatı

Resmi tanıtımı Mart 2017 tarihinde yapılan ve tanıtımı yapıldığı andan itibaren tutkunları tarafından merakla beklenen 2017 Range Rover Velar Türkiye’de… Birçok yeniliği bünyesinde barındıran bu model 1 Ağustos’ta başlamak üzere Land Rover Yetkili Satıcıları’nda yeni sahiplerini bekliyor.

Mart 2017 tarihinde tanıtıldığından beri Türk otomobilseverler tarafından Türkiye’ye geliş tarihi merakla beklenen bu model sonunda Türkiye’de Yetkili Land Rover Satıcıları’nda yerini aldı. Yeni Range Rover Velar Türkiye pazarına 180 HP ve 240 HP güç seçeneklerine sahip 2.0 litre Ingenium dizel motor seçeneği ile girerek Türk otomobilseverlerin beğenisine sunuldu.

2017 Range Rover Velar
2017 Range Rover Velar

Yeni Range Rover Velar, hafif, sert ve yoğun alüminyum içeren bir gövde ile tasarlandı. Sahip olduğu öncü süspansiyon teknolojileri ile her arazide yüksek performans ile ilerlemek  oldukça mümkün bir hale geliyor. Sürüş kalitesi ve performansı selefine kıyasla oldukça arttırılan bu modelde özellikle akıllı, verimli ve tork kuvvetini talebe uygun olarak aktaran dört tekerlekten çekiş sistemi dikkat çekiyor. Nitekim bu çekiş sistemi araca çok iyi bir sürüş kalitesi ve denge ile her türlü zemine ve hava koşuluna uygun bir performans ve çeviklik sağlıyor.

2017 Range Rover Velar
2017 Range Rover Velar

Fotoğrafları incelediğimizde ise dış tasarımda en çok dikkati çeken unsurlardan bir tanesinin, kesintisiz tasarım çizgisi görüntüsü sunan gizli kapı kollarının olduğu söylenebilir. Gizli kapı kollarının kullanılması buna ek olarak araca oldukça sade ve karakteristik bir hava katmış bulunuyor. Diğer yandan genel hatlarıyla ise sadelik şıklık kavramı ile birleştirilmiş durumda.

Üstün teknolojik özellikler ile birlikte gelen Yeni Velar, 550 metreye kadar gün ışığında aydınlatma sağlayan Matrix Laser Led Farları ile donatıldı. Yeni Velar’a farklılık katan diğer yeni özellikler arasında yüksek çözünürlüklü çift dokunmatik ekranı sayabiliriz.

Yeni Kasa Range Rover Velar Türkiye Fiyatı

Ve en çok merak edilen konu ise tabii ki bu modelin Türkiye fiyatı. 1 Ağustos 2017 tarihinden itibaren bayilerde yerini alan bu model 139.900 euro başlangıç fiyatı ile yeni sahiplerini bekliyor.

Range Rover Velar modelinin özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinmek ve bu modelin 2018 versiyonu hakkında ortaya çıkan öngörüleri incelemek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

2017 RANGE ROVER VELAR ÖZELLİKLER

2018 RANGE ROVER VELAR ÖZELLİKLER

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu