HaberlerAraba MarkalarıAudi

2018 Audi SQ5 Tahmini Fiyat ve Özellikleri

Kompakt SUV sınıfının Premium yüzü olan AUDI SQ5 2018 yeni çıkan araba modeli kapsamında tanıtıldı. Pek çok araba severin takip ettiği markalar arasında olan Audi Q5 modeli ile de ilgi çekeceğe benzemektedir.

2018 Yeni Audi SQ5 3.0 TFSI performans ve araç içi özellikleri bakımından ele alındığı zaman oldukça kaliteli ve iyi kullanıma açık olan kullanımlarla karşımıza çıkıyor. Herkes tarafından tercih edilecek bir model olması, ebatlarının da kullanıma kolay olması her şartta tercih edilecek markalar arasında yer aldırıyor.

Audi güven veren sıkça tercih edilen modellerin başında gelmektedir. 2018 Yeni Audi SQ5 3.0 TFSI ile renk seçeneği ve özellikleri ile girişi yine iddialı yaptı. 20 inçlik jantlara sahip olan 2018 Yeni Audi SQ5 3.0 TFSI 255/45 ebatlı lastiklerle sürücülerinin karşısına çıkıyor.

Yaya algılama sensörü, otopark özelliği, adaptif hız sabitleyici, frenleme özelliği, şerit takip asistanı ile beraber kendisine kattığı özelliklerle devam ediyor. Dört tekerlekli çekiş gücüyle beraber güçlü olma özelliğine katkı sunuyor. Araç içi özellikleri de sportif amacı sürdürerek konforlu bir alanı sürücülerine sunmak için hazırlandı. 610 litrelik bagaj hacmi ile sunulan 2018 Yeni Audi SQ5 3.0 TFSI, SQ5 3.0 TFSI modeline göre 14 kg hafifleştirilmiş. Tercih edilecek bir model olması ile 2018 yılında kendisinden söz ettirecek olan Audi, dersini çalışarak gelmiş.

 Şu an için ABD  fiyatı 42.475 USD’den başlıyor. 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu