Araba MarkalarıBentleyYeni Araba Modelleri

2018 Bentley Bentayga Mulliner Özellikleri

 

İngiliz üreticiler tarafından oldukça etkileyici bir model olarak karşımıza çıkarılan 2018 Bentley Bentayga Mulliner etkileyici özellikleri ile beraber kullanıcılarını beklemektedir. Bentayga araçlarından farklı olarak üretime çıkan model, 6.0 litre V12’lik donanımlarıyla piyasaya çıkmaktadır. Bentley Bentayga Mulliner 600 beygir gücü ile sürücüleri beklemektedir. Araç 2.5 tondan fazla ağırlığa sahiptir. Atik bir araç olma konusunda üreticilerin garantisini alan kullanıcılar için teknik kısımlar göze çarpar niteliktedir.

2018 Bentley Bentayga Mulliner modeli, araç içinde yer verdiği özellikleri ile beraber oldukça avantaja sahiptir. Bu durumu uzun uzadıya anlatmak zordur çünkü, kişiselleştirme durumları o kadar mevcuttur ki herkese farklı bir özellikle hizmet sunabilme imkanındadır. Dış görünümü katkı sağlayan durumlardan biri olan led aydınlatma far özelliği ile beraber bugüne kadar ortaya çıkan SUV serilerinden daha başka bir havada olmasına katkı sağlarken, araç içinde kullanılan detaylar ile de zengin bir tema ile sürücülerini heveslendirmektedir.

8 inçlik dokunmatik ekranı, sesli komutları, navigasyonu, sd ve usb girişleri, CD çaları, 60 gb kadar multimedya sistemi sayılabilecek olan bazı özellikler arasındadır. Bentayga serilerine göre daha sistemli ve düzenli olan aracın iç kısımları herkese hitap etmesi ile adını duyurmaktadır.  Bentley Bentayga Mulliner ceviz ahşap kaplama, değiştirilebilen sürüş modu, piano black kaplaması, 107 tona kadar değişebilen kaporta özelliği, araç içi mekanizmaları, kumanda ve tavan rayları aracı hoş kılan diğer durumlar arasındadır. 2018 Bentley Bentayga Mulliner araç içi koltuk modeli, direksiyon simidinin kaplamasına kadar kişinin tercih ettiği duruma göre özelleşme durumuna imkân tanıyan fırsatlardandır. Bu durum ise kullanıcıların, zevklerine göre araçlarına yön vermesini sağlarken, her duruma uyum sağlamasının ise mümkün olduğunun görülmesi hoşnutluğu sağlayabilmektedir.

Konforlu olduğu kadar yakıt konusunda da dikkatli olan kullanıcılar için, şehir içi ve şehir dışı olarak ortalama bir sunan marka, durumu Co2: 19.0 / 13.1 / 9.6 / 296 g/km olarak vermektedir. Vazgeçilmez bir araca sahip olmak isteyen her kişinin hakkı olan yeniliklere ayak uydurmak için fırsatları takip ederek bilgileri alarak araca bir adım daha yaklaşmanız mümkündür.

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu