Haberler2018 Model ArabalarBMW

2018 BMW X2 Modelinin İlk Reklam Filmi Yayınlandı

Alman otomotiv devi BMW’nin yeni crossover modeli X2 yakın gelecekte Türkiye pazarında yollara çıkacak. Türkiye pazarı için sunulacak donanım seviyeleri ile bu versiyonların Türkiye fiyatları henüz net değil. Ancak bu modelin Avrupa pazarına yönelik pazarlama çalışmaları devam ettiriliyor.

2018 model arabalar içerisinde yer alacak olan 2018 BMW X2 modeli, yakın gelecekte Türkiye pazarında satışa çıkarılacak. Türkiye fiyatı ve Türkiye pazarında sunulacak donanım  seviyeleri henüz belli olmayan bu model, X1 modeline kıyasla daha sportif bir tasarım ile güncellendi. Nitekim Yeni BMW X2 modeli, X4 ve X6 modellerinden izler taşıyor.

Dakota deri ve parlak siyah aksanlar gibi tasarım detaylarına sahip olan bu model panoramik cam tavan özelliği ile de donatıldı. Öte yandan opsiyonel olarak 17 inç – 20 inç arası büyüklüğünde değişmekte olan tekerlekler de seçilebiliyor. İç mekanda sunulan bilgi-eğlence sisteminin ekranının boyutu ise 8.8 inç olarak ayarlandı. Diğer yandan iç mekanın aydınlantılmasında LED ışıkların kullanılıyor olması dikkatlerden kaçmıyor.

Avrupa pazarı için 192 hp güce sahip bir benzinli motor seçeneği ile 190 hp ile 231 hp olmak üzere iki farklı dizel motor seçeneğinin sunulması bekleniyor. Daha sonradan yeni motor seçeneklerinin de sunulması bekleniyor.

Bu modelin özelliklerine ve diğer pazarlardaki fiyat bilgilerine modelin reklam filmi altında yer alan linklerden ulaşabilirsiniz.

2018 BMW X2 REKLAM FİLMİ

https://www.youtube.com/watch?v=LrBLNEAb6tM

2018 BMW X2 MILANO’DA GÖRÜNTÜLENDİ

2018 BMW X2 FİYATI VE ÖZELLİKLERİ

2018’DE ÇIKACAK ARABALAR: FİYATLARI VE ÖZELLİKLERİ

DİĞER BMW HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu