2018 Model ArabalarAraba FiyatlarıBMWYeni Araba Modelleri

2018 BMW X2 Özellikler ve Fiyat

2018 BMW X2 kamuflajlı haliyle bir tırın üzerinde görüntülendi. 2018 BMW X2 modelinin özelliklerine dair bilgiler ortaya çıkmaya başlamışken kamuflajlı da olsa görüntülerinin ortaya çıkması da tasarımının nasıl olacağına dair fikir veriyor.

Bir tırın üzerinde görüntülenen 2018 BMW X2 modelinin ön tarafında dikkati çeken ilk ayrıntılar her iki köşesinde de yer alan üçgen bölmeler, alt kısmında kompleks bir forma sahip olan hava kanalları ve ağ biçimindeki ızgara bölümü ön plana çıkıyor. X2 modelinin ön farlarında yoğun kamuflaj uygulanmış olmasına rağmen oval formda olduğu dikkat çekiyor. Oval farların önünde konumlandırılan böbrek ızgaranın da öne doğru bir çıkıntısı olması yeni BMW X2 modeline keskin ve sert bir hava veriyor.

2018 bmw x2
2018 BMW X2 Kamuflajlı Fotoğraf – 1

Arka kısma doğru gidilldikçe daha çok eğilime sahip olan ön cam, arka kısımda aşağı doğru inen tavan çizgisiyle birleştirilmiş. Aşağıdan bakıldığında kıvrımları daha iyi görülen BMW X2 modelinin tasarımına genel olarak bakıldığında daha önce görüntülenen kardeşlerine yakın bir çizgide olduğu görülüyor.

Nürburgring pistinde çekilen casus videosunda 2018 BMW X2 modelinin yansıttığı özellikler, crossover modelinde konfor merkezli bir süspansiyon ayarının tercih edildiği yönünde bir izlenim yaratıyordu. Sonuç olarak bakıldığında crossover modellerinin pistte değil normal trafikte kullanılıyor olması, BMW mühendislerinin mantıklı bir karar verdiğini gösteriyor.

2018 bmw x2
2018 BMW X2 Kamuflajlı Fotoğraf – 2

X2 modelini büyük kardeşleri olan BMW X4 ve X6 modelleriyle kıyasladığımızda, en az onlar kadar şık bir tasarıma sahip olacağı rahatlıkla söylenebilir. Bir başka BMW crossover modeli olan BMW X1’den de esintiler göreceğimiz bu modelde kullanılacak motor üniteleri BMW X1 modelinden alınacak.

Giriş seviyesinde önden çekiş sistemiyle sunulacak olan 2018 BMW X2, daha yüksek versiyonlarda ise dört tekerlekten çekiş sistemi ile birlikte sunulacak. Buna ek olarak Yeni BMW X2 yelpazesine M versiyonunun da eklenmesi öngörülüyor.

2018 BMW X2 Fiyat

Yeni BMW X2 modelinin tanıtımı büyük olasılıkla 2017 yılının sonbahar aylarında organize edilecek olan Frankfurt Otomobil Fuarı’nda yapılması bekleniyor. Modelin satışlarının ise 2018 yılının ilk çeyreğinde başlayacağı düşünülüyor. Yeni BMW X2 modelinin başlangıç fiyatınınsa 62.500 Euro olması beklenmektedir.

2018 BMW ARABA MODELLERİ

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu