Chevrolet

2018 Chevrolet Corvette Carbon 65 Edition

Agresif bir yapı ama bir o kadar şık bir tasarım, göz alıcı bir renk ama bir o kadar da naif bir dokunuş, her noktasında yakalanan bir uyum ve sürücü kolaylığı ile beraber sürücülerin karşısına çıkmaya hazırlanan bir model geliyor. 65 yıllık marka temsilciğini Chevrolet Corvette ile giriş yaparak kutlayan model 2018 yılında da iddiasını güçlü şekilde canlı tutmak istiyor. Uzun senelerden beridir yollarda adını yaşatan Chevrolet güven veren bir marka özelliği olma yolunda da adım adım ilerliyor.

Amerikalı üretici firma 2018 Chevrolet Corvette Carbon 65 Edition adından bahsettirirken, sürücü adaylarının ilgilerini çekmeyi başardılar. Göz alıcı, farklı, sağlam duruşlu ve spor görünümü ile hem şık hem de konfor diye adlandırmak mümkün. Corvette Carbon 65 modelini Grand Sport 3LT ve Z06 3LZ ile 2 farklı kasa seçeneği ile sürücülerin karşısına çıkıyor. Bunlar arasında karbon fiber malzemeden yapılan olan ön tampon eki, yan etekler ve bagaj üstü spoyler kullanılmış. Çarpıcı bir tasarım ile ortaya çıkan model üzerinde mavi çizgilerin kullanıldığı görülüyor. Siyah jantların üzerinde kullanılan carbon kapak yerleştirilmiştir.

Araç farklı tasarımıyla herkese kendini hayran bırakmak adına geliyor. Duruşu, özellikleri ve motor özelliği ile beraber yollarda kendisinden bahsettirecek olan Chevrolet Corvette Carbon 65 sürücüleri memnun ediyor.

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu