2018 Model ArabalarChevroletHaberlerYeni Araba Modelleri

2018 Chevrolet Corvette ZR1 Açık Arttırmada Satıldı

Lüks otomobil segmentinin önde gelen otomotiv markalarından bir tanesi olan Chevrolet’in Yeni Corvette ZR1 modeli henüz üretilmedi bile. Ancak 2018 model Chevrolet Corvette ZR1 modelinin ilk üretilecek modeli açık arttırmada satıldı. Rakam ise epey yüksek…

Lüks otomobil segmentinin önde gelen markalarından bir tanesi olan Amerikan otomotiv devi Chevrolet’nin Yeni Corvette ZR1 modeli merakla bekleniyor. Özellikleri belli olan bu model henüz üretim bandına girmedi. Ancak üretilecek olan ilk model şimdiden açık arttırmada satıldı. İlk üretilecek 2018 Chevrolet Corvette ZR1 tam 925 bin dolar gibi fahiş bir rakam karşılığında satıldı.

2018 Chevrolet Corvette ZR1 – İç Mekan

2018 Chevrolet Corvette ZR1 modelinin kaputunun altında 6,2 litrelik motor seçeneği yer alıyor. Bu motor 766 beygir güç ve 970 Nm tork üretme kapasitesine sahip. Oldukça güçlü ve yüksek performans veren bu motor seçeneği 7 ileri manuel ve 8 ileri otomatik vites ile kombine edildi.

Bugüne Kadar Üretilenlerin En İyisi

2018 Chevrolet Corvette ZR1 modeli günümüze değin üretimi yapılan en iyi Corvette modeli olarak ön plana çıkıyor. Aerodinamik yapıya sahip olan Yeni Corvette ZR1 mükemmel bir performans ortaya koyarak kullanıcısını adeta büyülüyor. Sertliğe göre ayarlanan süspansiyon sistemine sahip olan bu modelde Brembo karbon seramik frenler standart olarak sunulan özellikler arasında yer alıyor.

Yardım Kuruluşlarına Verildi

Yapılan açık arttırmalarda günümüze değin otomobil satışlarında kazanılan 96 milyon dolar tutarındaki gelir çeşitli yardım kuruluşlarına bağışlandı.

 

CHEVROLET İLE İLGİLİ DİĞER HABERLER İÇİN TIKLAYINIZ

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu