2018 Model ArabalarAraba FiyatlarıDaciaYeni Araba Modelleri

2018 Dacia Duster Fiyatı ve Özellikleri

2018 model arabalar içerisinde özellikle Türk otomobilseverler tarafından en çok merakla beklenen 2018 Dacia Duster Eylül 2017’de Frankfurt Otomobil Fuarı’nda resmi olarak tanıtılacak. Ancak Yeni Duster’ın resmi tanıtımına sayılı günler kala Yeni Duster’ın özellikle tasarımına dair her şey gün yüzüne çıktı. İşte detaylar…

Bilindiği üzere 2018 Dacia Duster modelinin resmi tanıtımı Frankfurt Otomobil Fuarı 2017’de organize edilecek bir etkinlikle yapılacak. Fuara sayılı günler kala merak hızla artarken, Yeni Kasa Dacia Duster resmen tanıtıldı.

2018 Dacia Duster
2018 Dacia Duster

Halihazırda yollarda olan selefi ile birlikte 7 yıldır üretimi yapılan ve kısa sürede dünya genelinde oldukça popüler bir hale gelen Dacia Duster (SUV) yeni yüzü ile karşımıza çıktı. Genel anlamda bu modelde yeni nesil teknolojilere yer verilip günümüz standartlarının yakalanması ve bunun oldukça makul bir fiyat seviyesi ile sunulması modelin popülerliğinin artmasında büyük pay sahibi olduğunu söyleyebiliriz.

2018 Dacia Duster
2018 Dacia Duster

Diğer yandan önceki versiyonların elde ettiği başarılı satış grafiğini daha da yukarı çeken Duster modelinin makyajlı hali, selefinin elde ettiği başarılardan olsa gerek tasarım olarak selefinden büyük farklılıklar göstermiyor.

Yenilenen Dacia Duster modelinin tasarımını genel hatlarıyla incelediğimizde ön kısımda yer alan geniş ön ızgara, LED gündüz ışıklarına sahip büyük ön farlar, plakanın takıldığı gümüş renkli koruma ve kıvrımlı motor kaputu ilk dikkati çeken tasarım özellikleri arasında yer alıyor.

2018 Dacia Duster
2018 Dacia Duster

2018 Dacia Duster modelinin tasarımsal yenilikleri arasında Jeep Renegade modeline oldukça benzeyen yeni stop lambaları da oldukça dikkat çekici bir görüntü sergiliyor. Buna ek olarak alüminyum tavan barları ile17 inç büyüklüğündeki jantlar tasarımda dikkati çeken diğer özellikler arasında yer alıyor. Tüm bunlara ek olarak daha da önemlisi Yeni Dacia Duster artık ”Atacama Turuncusu” adlı verilen yeni gövde rengi ile karşımıza çıkıyor.

2018 Dacia Duster
2018 Dacia Duster

İç mekana geldiğimizde ise ön camın 100 mm daha ileriye yerleştirildiğini görüyoruz. Bu da iç mekanda daha geniş ve ferah bir hava yaratmayı başarmış gözüküyor.

Yeni Dacia Duster modelinin fiyatının ise selefi gibi makul bir seviyede olacağı öngörülüyor. Tahminler bu modelin 80.000-85.000 TL dolaylarında başlayan fiyatlarla satışa çıkacağı yönünde gözüküyor.

Yeni bir bilgi paylaşılana kadar 2018 Dacia Duster modeli hakkındaki tüm resmi detaylara 12 Eylül 2017 tarihinde düzenlenecek olan Frankfurt Otomobil Fuarı’nda ulaşacağız.

2018’DE ÇIKACAK ARABALAR: FİYATLARI VE ÖZELLİKLERİ

DACIA DUSTER TÜRKİYE FİYATI BELİRLENDİ

2018 DACIA DUSTER İLE İLGİLİ DİĞER HABERLER İÇİN TIKLAYINIZ

DİĞER DACIA HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. bu rabaa yenı modell2018 ne zaman cıkıyoo bişeyy soracammm 2018 modell rengıı grii olacakk olsaa olmacakk LFTT CVP BEKLIYOOO BENI ARAA 0542 252 53 36 BENIMM RAPOR 190 VARR YENI 2018 MODELL KALACAKK 90 BG SAYGILARR ARABAA YENI MODELL NE ZAMAN CIKIYOO BİZEE BİLGI BEKLIYOOO

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu