Araba MarkalarıDaciaYeni Araba Modelleri

2018 Dacia Logan MCV Stepway Özellikleri

 

Station Wagon sınıfına ait ve cazip fiyatlandırması ile Dacia Logan MCV Stepway yenilenmiş olarak karşımıza çıkmaktadır. Araçta meydana gelen ufak değişimler yine de etkşn bir özellik olarak karşımıza çıkmaktadır.

Geniş, konforlu ve spor görünümü tercih edenlerin ilgisini her zaman çeken Dacia, 2018  Dacia Logan MCV Stepway modeli ile beklenen ilgiyi yine görmektedir. Renault grubuna geçişini tamamladıktan sonra atak bir şekilde yoluna devam Dacia, Logan modelini 2004 yılında piyasaya sürmüştü. Araç piyasası tarafından tutulan ve rağbet gören model üzerine Logan MVC üretime geçiş kazanmıştır. 2012 yılında da Logan MCV Stepway ele alınmış ve başarı grafiği yükselişe geçmiştir.  2018  Dacia Logan MCV Stepway değişim ve gelişimlerle yerini almaktadır.

Dacia Logan MCV Stepway 2018 genişliği ve konforu ile göze çarpmaktadır. 573 litrelik bagaj hacmi sayesinde oldukça kullanışlı bir model olma yolunda hızla devam etmektedir. 16 inçlik janta sahip olan araç aktif olarak yer alan bazı mekanizmalar sayesinde gelişim göstermektedir. Arka park sensörü büyük oranda rahatlık kazandırırken, deri döşeme araç içi dizaynı ile de şık bir görünüme kavuşan Dacia Logan MCV Stepway, geri dönüş kamerası kullanarak kolay kullanım ve dokunmatik multimedya ekranı ile de görkemli bir hal almıştır. Özellikle aracın heybetli ve arazi alanlarında da kullanıma sahip olma özelliğini de desteleyen yokuşlarda kalış kolaylığı sağlayan fonksiyonu sayesinde ilgi çekici bir hale ulaşmıştır.

Sıcak rengi, her alana uyum sağlayan kullanımı, konfor açısından da sunulan pek çok durumların art değerlendirmesinde, Dacia kullanıcılarını memnun etmek üzere tasarlanmıştır. Avrupa pazarı için sunulan Dacia Logan MCV Stepway’un motor oranlarına bakılacak olursa, 0.9 litre 3 silindirli 90 ps güç üreten turbo benzini kullanılmıştır ve bu durumda ortalama yakıt tüketimi 5.1 litre olarak öngörülmektedir.  Dizel Dacia araçlarında ise, 1.5 dci 90 ps motor 5 ileri şanzıman ile 3.9 litre olarak ifade edilmektedir.

Rahat, şık, yüksek ve konforlu bir araç, tasarruflu bir yakıt ve yüksek performans isteyenlerin kullanımına sunulan Dacia, 2018 yeni araba modelleri arasında yerini almaktadır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu