2018 Model ArabalarDaciaYeni Araba Modelleri

2018 Dacia Sandero Stepway Limited Edition Özellikler

2018 Dacia Sandero Stepway Limited Edition, adından da anlaşılacağı üzere sınırlı sayıda üretilecek. Şu an için yalnızca adı açıklanan bu modele dair detaylar ortaya çıkmaya başladı. 

2018 Dacia Sandero Stepway, yeni yüzüyle sınırlı olarak ”Limited Edition” olarak karşımıza çıkacak. Şu an için sadece adı açıklanan bu modelin üretimine ise yıl sonunda başlanacak. Diğer yandan resmi olmasa da bu sınırlı sayıda gelecek modele dair birtakım bilgiler de ortaya çıkmaya başladı.

2018-Dacia-Sandero-Stepway-Limited-Edition
2018 Dacia Sandero Stepway Limited Edition

Sınırlı sayıda üretimi yapılacak olan 2018 Dacia Sandero Stepway Limited Edition modeli için üç farklı prototip adayı oluşturuldu. Bu üç prototipten yalnızca bir tanesinin üretimi yapılacak. Yazıda kullanılan fotoğraflar bu üç farklı prototipin fotoğraflarıdır.

Üç Farklı Prototipten Bir Tanesinin Seçimi

Fotoğraflarda gördüğünüz üç farklı prototip ilk aşamada sosyal medya üzerinden oylamaya sunulacak ve sonrasına ise Fransa’da görücüye çıkarılacak.

2018 Dacia Sandero Stepway Limited Edition
2018 Dacia Sandero Stepway Limited Edition

Üç prototipten birincisinin adı ”City” olarak belirlendi. Bu modelde ilk bakışta özel tasarlanmış yan aynalar, tavan üzerine yapılmış özel desenler ve siyah gövde dikkat çekiyor. İkinci prototipin adı ise ”Navy” olarak belirlendi. Bu model adından da anlaşılacağı üzere deniz teması ile tasarlandı. Üçüncü ve sonuncu prototipin adı ise ”Pop Art” olarak belirlendi. Bu modelde ise çeşit çeşit renkler ve canlı desenler dikkat çekiyor. 

2018 Dacia Sandero Stepway Limited Edition
2018 Dacia Sandero Stepway Limited Edition

Dacia, bu üç prototipten hangisi en çok beğenilir ve seçilirse o versiyondan yalnızca 150 adet üretecek. Üç farklı prototipten bir tanesinin seçilmesi üzere yapılan oylamalar 12 Temmuz tarihine kadar devam ediyor. Birinci olan prototipi ilk kez canlı görme fırsatı ise Frankfurt Otomobil Fuarı’nda olacak. Nitekim birinci seçilen prototipin örtüsü bu fuarda kaldırılacak. 

2018 Dacia Sandero Stepway Very Limited Edition modelinde hangi motor seçeneklerine yer verileceği ise henüz belirlenmedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu