2018 Model ArabalarFiatHaberler

2018 Fiat Cronos-Linea Tanıtıldı

İtalyan otomotiv devi Fiat, 2018 model arabalar içerisinde yer alacak olan modeli  2018 Fiat Cronos-Linea modelinin tanıtımını ilk kez yaptı. Model ilk aşamada Latin Amerika pazarı için tanıtıldı.

İtalyan otomobil üreticisi Fiat, Latin Amerika pazarında yollara çıkarmaya hazırlandığı yeni Cronos sedan modelinin ilk görsellerini resmi kanallardan yayınladı. Yeni Cronos yeni bir modüler platform üzerinde kurulacak. Bu pazarda eski Punto tabanlı Linea modelinin yerine satışa çıkarılacak.

Tasarımını incelediğimizde Yeni Cronos modelinin Fiat Egea modelinin tasarım dilini andırdığını söyleyebiliriz. 2018 Fiat Cronos modelini boyut olarak değerlendirdiğimizde ise Latin Amerika pazarına göre biraz küçük boyutlara sahip olduğunu söyleyebiliriz.

2018 Fiat Cronos-Linea
2018 Fiat Cronos-Linea

Fiat tarafından yapılan resmi açıklamaya göre İtalyan marka, Yeni Cronos modelini ilk safhada Brezilya pazarında 300 bin, Arjantin pazarında ise 100 bin adet satmayı amaçlıyor.

Yeni Fiat Cronos modelinin kaputunun altında yer alacak motor seçenekleri ise henüz resmi olarak açıklanmadı ancak tabii ki bu modelin motor seçeneklerinin neler olabileceğine dair öngörüler bulunuyor. Yapılan tahminlere ve öngörülere göre Yeni Fiat Cronos modeli kaputunun altında 1.3 litrelik ve 1.8 litrelik motor seçenekleri barındırarak Latin Amerikalı müşterilerin beğenisine sunulacak. Ancak sonraki dönemlerde yeni motor seçeneklerinin de eklenmesi muhtemel gözüküyor.

Yeni Fiat Cronos modelinin 2018 yılının ilk çeyreğinde Latin Amerika pazarında satışa çıkarılması bekleniyor. Modelin piyasaya çıkış zamanı yaklaştıkça bu model hakkında daha detaylı bilgiler de ortaya çıkacak.

2018 FIAT LINEA FİYATI VE ÖZELLİKLERİ

2018’DE ÇIKACAK ARABALAR: ÖZELLİKLERİ VE FİYATLARI

DİĞER FIAT HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu