Araba FiyatlarıHondaYeni Araba Modelleri

2018 Honda CR-V Özellikler ve Tahmini Fiyatlar

Honda’nın en popüler olan araba modellerinden bir tanesi olan Crossover sınıfındaki CR-V modelinin 2018 modeli test sürüşlerinden fotoğraflar sızmasıyla 2018 CR-V modelinin nasıl görüneceğine dair ilk izlenimler oluşmaya başladı. Diğer yandan aracın teknik özelliklerine dair ilk bilgiler ve tahminler de ortaya çıkmaya başladı.

Dış Tasarım

Yeni kasa CR-V modelinin boyutları hali hazırda satışta olan modele göre daha da büyüyecek. Bu büyümeyle birlikte daha da genişleyecek Pilot arasındaki boşluğun kapanması için de opsiyonel olarak üçüncü koltuğun eklenme seçeneği sunulacak. 2018 Honda CR-V modelinin sızan fotoğrafları incelendiğinde aracın daha agresif bir ön ızgara yapısına kavuşacağı, daha büyük, sportif ve lüks görünüme kavuşacağı rahatlıkla söylenebilir.

İç Tasarım

2018 Honda CR-V modelinin kokpit kısmıyla ilgili herhangi bir fotoğraf ya da resmi bilgi bulunmadığından, iç kısımla ilgili iyileştirilmeler şimdilik yalnızca tahmin seviyesinde kalıyor. Honda’nın bu modelin iç kısmını tasarlarken pratiklik ve ferahlığı öncelik olarak benimseyerek oluşturacağı söylenebilir. CR-V modelinin Crossover sınıfında satışlarının düştüğü göz önünde bulundurulursa aracın iç kısmının teknolojik ve donanımsal olarak selefine kıyasla bir hayli iyileştirileceği söylenebilir. Nitekim CR-V’nin Crossover sınıfında yer alan Ford Escape, Toyota RAV4 gibi modellerin hali hazırda piyasada olan modelleri ile CR-V karşılaştırıldığında bu model biraz geride kalıyor. Nitekim bu da yakın zamanın satış rakamlarına yansımış durumda olduğundan Honda bu durumu bertaraf ederek eski konumunu geri alabilmek için elinden geleni yapacaktır.

Motor

Civic’te kullanılan yeni 174-hp 1.5-litre turbo dörtlünün yeni CR-V’de sunulan standart motor olması bekleniyor. Ayrıca önceki modellerde olduğu gibi Honda CR-V’de dört tekerlekten çekiş sisteminin kullanılması öngörülmektedir.

2018 Honda CR-V Modelinin Rakipleri

Toyota RAV4, Ford Escape, Mazda CX-5, Chevrolet Equinox, Hyundai Tucson, Nissan Rogue ve Subaru Forester modelleri, 2018 Honda CR-V modelinin Crossover sınıfındaki en büyük rakiplerinden olacak.

2018 Honda CR-V Tahmini Fiyat

2018 model Honda CR-V’nin başlangıç fiyatının 24.645 dolar seviyelerinde olması beklenmektedir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu