2018 Model ArabalarAraba FiyatlarıHyundaiYeni Araba Modelleri

2018 Hyundai Starex Fiyatı ve Özellikleri

Güney Koreli otomotiv devi Hyundai, önceden Türkiye pazarında da satışa çıkardığı 2018 Hyundai Starex modelini yollara çıkarmaya hazırlanıyor.

Güney Koreli otomobil üreticisi Hyundai, 2018 Hyundai Starex modelini yollara çıkarmaya hazırlanıyor. Bir dönem Türkiye pazarında da satışa çıkan bu modelin özellikleri ve fiyat bilgileri de belli oldu.

Ticari minibüs olarak satışa çıkan Yeni Hyundai Starex modelinin yolcu kapasitesi 12 olarak tasarlandı. Uzunca bir süredir yenilenmeyen bu model son olarak 10 yıl önce makyaj operasyonundan geçmişti. Uzun bir aranın ardından yenilenen Hyundai Starex modelinin yeni yüzünde yeni bir tasarım dili kullanıldığı görülüyor.

2018-Hyundai-Starex - İç Mekan
2018-Hyundai-Starex – İç Mekan

2018 model arabalar arasındaki yerini almaya hazırlanan 2018 Hyundai Starex modelinin iç mekanında ise bizler 8 inç büyüklüğündeki bir bilgi-eğlence ekranı karşılıyor. Yenilenen direksiyon simidi de yenilikler arasında yer alıyor.

Ticari bir model olmasından ötürü kaputunun altında dizel motor seçeneği ile satışa çıkan bu model 2,5 litrelik motor seçeneği ile yollara çıkacak. 6 ileri manuel vites ile kombine edilen bu ünite, 138 hp güç üretme kapasitesine sahip. Otomatik vites tercih etmek isteyen Hyundai müşterileri ise 172 hp’lik versiyonu satın alabiliyorlar.

2018 Hyundai Starex modelinin başlangıç fiyat etiketi ise 20 bin dolar olarak belirlendi. Avrupa pazarında da satışa çıkarılacak olan Yeni Starex modelinin Türkiye pazarına tekrar giriş yapıp yapmayacağı ise şu an için netlik kazanmadı.

 

2018 HYUNDAI i20 İÇ MEKANI GÖRÜNTÜLENDİ

2018 HYUNDAI IONIQ PLUG-IN HİBRİT FİYATI VE ÖZELLİKLERİ

2018 HYUNDAI ACCENT FİYATI VE ÖZELLİKLERİ

2018 HYUNDAI CRETA FİYATI VE ÖZELLİKLERİ

2018 HYUNDAI i20 FİYATI VE ÖZELLİKLERİ

2018 HYUNDAI KONA KAMUFLAJSIZ GÖRÜNTÜLENDİ

2018’DE ÇIKACAK ARABALAR: ÖZELLİKLERİ VE FİYATLARI

DİĞER HYUNDAI HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu