2018 Model ArabalarHaberlerJeepYeni Araba Modelleri

2018 Jeep Wrangler Modelinin İç Mekanı Görüntülendi

Resmi tanıtımı Los Angeles’ta yapılacak olan Yeni Jeep Wrangler, 2018’de çıkacak arabalar içerisinde yer alıyor. Merakla beklenen bu jeep modelinin özellikleri ve tahmini fiyatı da belli oldu.

Merakla beklenen 2018 Jeep Wrangler modelinin Los Angeles’ta yapılacak olan tanıtımına az bir süre kala modelin iç mekanı görüntülendi. Böylelikle halihazırda tahmini fiyatı ve dış cephe özellikleri/teknik verileri belli olmaya başlayan modelin iç mekanına dair de birçok şey görebiliyoruz.

Jeep’in efsanevi modelleri arasında yer alan Wrangler, yeni yüzü ile 2018 yılında yollara çıkmaya hazırlanıyor. Yakın zamanda dış cephe görüntüleri yayınlanan modelin, bugünse iç mekan tasarımını yansıtan görseli internet üzerinden yayınlandı.

2018 Jeep Wrangler - İç Mekan
2018 Jeep Wrangler – İç Mekan

Yayınlanan görseli incelediğimizde, Wrangler modelinin o bilindik geleneksel tasarımın devam ettiğini görüyoruz. Ancak bu geleneksel tasarımı yeni donanımlar ve yeni nesil teknolojiler tamamlıyor. İç mekanda kullanılan malzeme yapısının kalitesi de arttırılan bu modelin orta konsolunda deri kaplamalar dikkatlerden kaçmıyor. Nitekim orta konsolda yer alan deri kaplamalar araca farklı bir hava katıyor.

Yapılan diğer yeniliklere baktığımızda ise direksiyon simidinde ve klima sisteminde yapılan değişiklikler dikkat çekiyor. Revize edilen direksiyon sistemi ve klimanın hava çıkışları ile iç mekanda selefine kıyasla daha modern bir hava ortaya çıkarılmış.

Tutkunlarının merakla beklediği 2018 Jeep Wrangler, 29 Kasım tarihinde başlayacak olan Los Angeles Fuarı’nda tüm detayları ile karşımızda olacak.

2018 JEEP WRANGLER FİYATI VE ÖZELLİKLERİ

2018’DE ÇIKACAK ARABALAR: ÖZELLİKLERİ VE FİYATI

DİĞER JEEP HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu