Araba FiyatlarıKiaYeni Araba Modelleri

2018 Kia Cee’d Özellikler ve Tahmini Fiyat

Kia’nın 2016 yılında Avrupa pazarında 400 bin küsür ile en çok sattığı Sportage modelinden sonra en çok satan ikinci modeli olan Cee’d modelinin 2018 yılı versiyonu için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Yakın zamanda test sürüşlerinden birçok kamuflajlı fotoğraf ortaya çıktı.

2017 yılının sonlarına doğru resmi olarak tanıtılması beklenen 2018 Kia Cee’d modelinin test sürüşleri devam ediyor. Nürburgring pistindeki test sürüşlerinden birçok kamuflajlı fotoğrafın yanı sıra model hakkındaki detaylar artık yavaş yavaş belli olmaya başlıyor.

2018 kia ceed 2

Kamuflajlı olarak kameralara yakalanan 2018 Kia Cee’d modelinin test sürüşünden ortaya çıkan fotoğrafları incelendiğinde bir iki detay incelenebiliyor. LED ön farların yapısı yukarıdaki fotoğrafta belli olurken; diğer fotoğraflar incelendiğinde arka farların şu andaki versiyonuna kıyasla daha geniş olduğu söylenebilir. Diğer yandan fotoğraftan anlaşıldığı üzere yeni versiyon selefine kıyasla daha büyük boyutlarla gelecek. Diğer yandan aracın selefine kıyasla daha hafif olacak olması ortaya çıkan bilgiler arasında.


2018 Kia Cee’d Motor Seçenekleri

2018 Kia Cee’d modelinin, kaputunun altında 140 bg (103 kW) güç, 242 Nm tork üretebilen 1.4 lt.’lik turbo benzinli motorun yer alması beklenmektedir. Benzinli motorlardan 120 beygir gücünde, 3 silindirli, 1.0 litrelik motorun alternatif olarak yer alması beklenirken; dizel motor olaraksa 1.6 litrelik bir ünitenin sunulması beklenmektedir.

Ne Zaman Tanıtılıyor? Tahmini Fiyat

2018 Kia Cee’d modelinin sonbaharda organize edilecek olan 2017 Frankfurt Otomobil Fuarı’nda tanıtılması beklenmektedir. Fiyat listesinin ise yeni Hyundai i30 modeliyle neredeyse aynı olması beklenmektedir.

GÜNCELLEME: 2018 Kia Cee’d modelinden yeni bir detay ortaya çıktı. Test sürüşleri devam eden bu modelin iç kabini görüntülendi. Detaylar için TIKLAYINIZ

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu