2018 Model ArabalarHaberlerKiaYeni Araba Modelleri

2018 Kia SP Konsept Modelinin Özellikleri Belli Oldu

2019 yılının ikinci yarısına girilmesi ile birlikte Hindistan pazarında satışa çıkarılacak olan Kia SP Konsepti’nin tanıtımı Auto Expo 2018’de yapıldı.

2018 Kia SP Konsept modelinin tanıtımı Auto Expo 2018’de yapıldı. Bu konsept modelin üretim versiyonu 2019 yılının ikinci yarısından itibaren Hindistan pazarında satışa çıkarılacak. Yeni Kia SP Konsept modelinin görseline baktığımızda aracın crossover modelleri anımsattığını, cesur bir tasarıma sahip olduğunu ve karakteristik bir tasarımla geleceğini söyleyebiliriz. Ancak tabii ki üretim versiyonu yüzde yüzde aynı olmamakla birlikte büyük ölçüde benzer olacak. Üretim versiyonu görece daha sade olarak gelebilir.

Ön kısma bakıldığında Kia markasının artık klasik hale gelen panjuru dikkat çekiyor. Öte yandan köşeli LED farlar daha önce hiçbir Kia modelinde görülmemişti ve dolayısıyla bu detay da dikkat çeken tasarım özellikleri arasında yer alıyor. Buna ek olarak gömülü kapı kolları, çift renk jantlar ve renkli tavan gibi detayların konsept modeli daha ilgi çekici hale getirdi.

2018 Kia SP Konsept modelinin kaputunun altında yer alacak motor seçenekleri resmi olarak açıklanmamakla birlikte öngörülere göre 2.0 litrelik motor seçenekleri ile satışa çıkarılacak. Şu aşamada yalnızca Hindistan pazarına yönelik geliştirilen bu model belki de Amerika ve Avrupa pazarlarına yönelik versiyonlarla da gelebilir. Böyle olup olmayacağı 2019 yılında netlik kazanacaktır.

 

2018 KIA RIO GT-LINE FİYATI VE ÖZELLİKLERİ

2018 KIA CEED SW ORTAYA ÇIKTI

2018 KIA CEE’D TÜRKİYE FİYATI VE ÖZELLİKLERİ

2018 KIA STINGER FİYATI VE ÖZELLİKLERİ

2018 KIA CEE’D FİYATI VE ÖZELLİKLERİ

2018 KIA STONIC MODELİNİN FİYATI AÇIKLANDI

2018 KIA SORENTO FİYATI VE ÖZELLİKLERİ

ELEKTRİKLİ KIA STONIC 2019’DA MI ÇIKIYOR?

2018’DE ÇIKACAK ARABALAR: ÖZELLİKLERİ VE FİYATLARI

DİĞER KIA HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu