2018 Model ArabalarKiaYeni Araba Modelleri

2018 Kia Stonic Özellikler ve Fiyat

2018 Kia Stonic modelinin üzerindeki örtü kalktı ve detaylar belli olmaya başladı. İşte Yeni Kia Stonic modelinin fiyatı ve diğer detaylar…

Kia, yeni küçük sınıf crossover modelini gün ışığına çıkardı. Yeni Kia Stonic modelinin rakibi sınıfı gereği Nissan Juke, Renault Captur ve Hyundai Kona gibi modeller olacak. Tasarım olarak değerlendirildiğinde bu modelin yere daha yakın olduğu gözleniyor. Bu modelde kullanılan LED farlar ve krom detayları ise Yeni Stonic’e ayrı bir şık hava katıyor. Aracın etek kısmında kullanılan plastik parçalar ise sınıfının karakteristiğini yansıtıyor. Tasarım olarak Yeni Hyundai Kona modeline kıyasla daha sade bir görünüme sahip.

2018 Kia Stonic
Yeni Kia Stonic

Farklı Renk Kombinasyonları Kişiselleştirmeyi Sağlıyor

Şık bir dış tasarıma sahip olan 2018 Kia Stonic modelinde sunulan birçok renk opsiyonu ile müşterilere kişiselleştirme olanağı veriyor. Nitekim Stonic modelinde iki renk tonlu opsiyonu sunuluyor ve toplamda 20 farklı renk kombinasyonu yapılabiliyor.

2018 Kia Stonic
2018 Kia Stonic

İç mekan tasarımına geldiğimizde ise yeni Kia Stonic modelinin iç mekanı Android Auto ve Apple CarPlay gibi bağlantı noktalarına sahip bilgi-eğlence sistemi ile donatılacak. Bu özellik tüm versiyonlarda standart olarak sunuluyor.

2018 Kia Stonic
2018 Kia Stonic

Yeni Kia Stonic Avrupa pazarına özel tasarlanan direksiyon ve süspansiyon sistemi ile birlikte gelecek. Yeni Stonic modelinin kaputunun altında ise 120 HP’lik, 1.0 litreli T-GDI motor seçeneği sunulacak. Bu motor seçeneğine ek olarak ise 1.25 litrelik ve 1.4 litrelik iki atmosferik benzinli motor da motor seçenekleri arasında yer alacak. Dizel olarak ise 1.6 litrelik dizel motor sunulacak.

2018 Kia Stonic
2018 Kia Stonic

Yeni Kia Stonic Modelinde Güvenlik Sistemleri

Yeni Stonic SUV modelinde güvenlik özellikleri de ihmal edilmedi. Nitekim bu modelde yaya tanıma sistemi, otonom acil durum frenlemesi, arka çapraz trafik uyarı sistemi, kör nokta uyarı sistemi, şerit takip sistemi gibi donanımlara yer verilecek.

2018 Kia Stonic
2018 Kia Stonic

Yeni Stonic’in Çıkış Tarihi ve Fiyatı

Yeni Kia Stonic modelinin yollara çıkış tarihi 2017 yılının üçüncü çeyreğinde olması beklenmektedir. Yeni Kia Stonic modelinin başlangıç fiyatı ise İngiltere pazarında 16.295 Sterlin olarak belirlendi.

2018’DE ÇIKACAK ARABALAR: ÖZELLİKLERİ VE FİYATLARI

DİĞER KİA HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu