Araba MarkalarıMcLaren

2018 McLaren 72OS Özellikleri

Yarış dendiği zaman akla gelen ilk modellerden biri olan, McLaren, uzun bir süredir piyasaya sürmeye hazırladığı yeni ürünü ile ilgileniyordu.

2018 McLaren 72OS açılan kapıları, iddialı duran motor gücü ve sergilediği performans ile kendisine hayran bırakan cinsten olan araba modeli 2018 yılının araç modelleri arasında ilk sıralarda yer alacağa benzemektedir.

720S, 720S Luxury ve 720S Performance ile 3 farklı seçenekle karşımıza çıkan araç, V8 motor gücünde. Sahip olduğu 34 ana renk,  önde 245/35 arkada 305/30 lastikleri ile ilgi çeken, 3 farklı 19 inçlik jantları ile de adından bahsettiren 2018 McLaren, karbon fiber malzeme ile bütünleşmektedir.

Aracın dış ve iç yapısı tasarım olarak yeniliklere ve gelişimleri yakından takip eden üreticinin donanımına sahip olması sebebiyle, kuvvetli bir başlangıcı da 2018 yılında yapmaya hazırlanıyor. Aracın boşta kalan hacim oranı 1283 kg kadar düşebiliyor.

Aracın iç  kısmı renklerin uyumu, sportif bir görünümün en son örnekleri ile dolu. Heyecan vererek sürücüde istek uyandıran bir yol haritası ile keyfiniz bu araç ile yerinde olacak diyebiliriz. Gündemden düşmeyen bir iddia, havalı bir sürüş, konforlu bir iç dekorasyon ile kullanıcılarını heyecanlandıran 2018 McLaren için 2018 iyi geçecek gibi duruyor. Kuvvetli bir ses sistemi, farklı tonların bir arada oluşu, farklılık kazandırırken aracın sahip olduğu özelliklere bakılınca, 360 derece park asistanına sahip olan araç  arka ve ön park için sensör, geri dönüş kamerası, araç takip sistemi ile şartları oldukça başarılı bir konuma ulaştırmış durumda.

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu