Yeni Araba ModelleriMercedes

2018 Mercedes-AMG E63 ve E63 S Estate Özellikleri

 

Rakipsiz bir model, her daim zirvede aday gösterilmeye alışkın bir seri Mercedes, performans olarak adına yakışacak bir güce sahip olan serinin halkalarından birini daha oluşturdu. Yeni Mercedes-AMG E63 ve E63 S Estate modeli ile farklı ve gelişim gösteren bir Mercedes havasıyla, klasiklerden vazgeçilmeyenlere bir kez daha hizmet etmek üzere tasarlandı.

Geleneksel yapının izlerini taşıyarak pek çok kimse için sürprizler yaparak gelen Mercedes-AMG E63 ve E63 S Estate teknik ve görünüm açısından da büyümeler göstermiştir. Beyaz rengin zarifliğinden vazgeçmeyen sürücüler için imkânlarını sunan Mercedes-AMG E63 ve E63 S Estate 2018 avantajları ile beraber kullanıcılarına kavuşmayı beklemektedir.

 

Avrupa piyasasında tercih edilen modeller arasında olan Mercedes, hacimsel ağırlık ön planı önde tutan bir bakış sergilemektedir. Mercedes-AMG E63 ve E63 S Estate 640 litrelik bagaj özelliği ile beklentileri karşılayacak cinstendir. 2018 Mercedes-AMG E63 ve E63 S Estate dört farklı sürüş modeline sahiptir. Bunlar, Comfort,  Sport,  Sport Plus  ve Individual  olarak ifade edilmiştir. 360×36, arkada ise 360×24 mm boyutlarında fren sistemi kurulmuştur.

Mercedes-AMG E63 ve E63 S Estate 571 ps gücü dizginlemek adına bazı durumları geliştirmiştir bu yüzden de fren sistemi mekanizması araca destek olarak getirilmiştir. Hızı seven dikkatli kullanıcılar için de karbon seramik fren sistemi geliştirilmiştir. Hem görünümü, hem araç içi konforu hem de hızı sayesinde pek çok avantaj sağlayan Mercedes-AMG E63 ve E63 S Estate yeni çıkan araba modelleri arasında tercih edilecek olanların listesine eklemeye hazırlanıyor. Özellikle yalın ve sakin dış mekanizması sayesinde, farklı bir gelişim göstermek isteyenlerin alternatif olarak kullanacağı araç için, büyük değişim ve gelişimlerin olması kendi adına da hedeflediği başarı grafiğini yükselttiği anlamına gelmektedir.

Mercedes bir klasik olma özelliğini serilerinde gerçekleştirdiği değişimlerle beraber daha güçlü ifade ederken, ek olarak üreticilerin düzenlemeleri sayesinde de durumu daha kaliteli bir noktaya çekmektedir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu