2018 Model ArabalarAraba VideolarıHaberlerMercedesYeni Araba Modelleri

2018 Mercedes AMG GT Coupe Teaser Video Yayınlandı

Alman otomotiv devi Mercedes’in en çok merakla beklenen 2018 modelleri arasında yer alan 2018 Mercedes AMG GT Coupe modelinin tanıtımına az bir süre kala teaser videosu yayınlandı.

Alman otomobil üreticisi Mercedes’in 2018 yılında yollara çıkarmaya hazırlandığı modelleri arasında yer alan 2018 Mercedes AMG GT Coupe modelinin tanıtımı 2018 Cenevre Otomobil Fuarı’nda yapılacak. Daha evvel test sürüşleri esnasında casus fotoğrafçılar tarafından kamuflajlı olarak görüntüye alınan bu modelin tanıtımına az bir süre kala tanıtım videosu yayınlandı. Oldukça heyecan verici olan bu video ile Yeni AMG GT Coupe şimdiden kendisine hayran bıraktı.

2018 Mercedes AMG GT Coupe modeli dört kapılı olarak tasarlandı. Marka tarafından yayınlanan videoyu incelediğimizde aracın ön ve arka farlarının yenilendiği görülüyor. Buna ek olarak iç mekandan görüntünün de yer aldığı videoda jantların ve tavan yapısının aracın görünümünü selefine kıyasla farklılaştırdığı görülüyor. Buna ek olarak video sonunda egzoz sesi de dahil edilmiş. Bu ses ile de modelin gücüne vurgu yapılıyor. Nitekim Yeni Mercedes AMG GT Coupe modeli 600 hp’den daha fazla güç üretebilecek kapasiteye sahip olacak. Bu modelin kaputunun altında 4.0 litrelik AMG motor yer alıyor. Hibrit motor seçeneği ile birlikte toplam güç 800 hp civarına ulaşacak.

Yeni Mercedes AMG GT Coupe modelinin Almanya pazarındaki başlangıç fiyat etiketi 68.127 euro olarak açıklandı. Türkiye pazarına da giriş yapması beklenen modelin Türkiye fiyatları ise henüz belli olmadı.

Aşağıda yer alan videoda 2018 Mercedes AMG GT Coupe modelinin tanıtım videosunu inceleyebilirsiniz.

2018 MERCEDES AMG GT COUPE VIDEO

DİĞER MERCEDES HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu