Yeni Araba ModelleriMercedes

2018 Mercedes- Benz E Serisi Özellikleri

 

 

Romantik bir araba, harikulade renk seçenekleri, yumuşacık duran dokusu ve sınırsız bir cazibe ile tek kelimeyle harika olarak yorumlanacak bir model, W213 serisinden Cabriolet tüm şıklığı ile 2018 yeni araba fiyatları piyasasında yerini almaktadır.

Yeni Mercedes- Benz E Serisi Cabriolet şeffaf bir güzellik, dış ve iç görseli olarak farklı bir doku olarak karşımıza çıkmaktadır. Mercedes- Benz E Serisi Cabriolet bir önceki serisine bakılarak daha uzun bir şekilde tasarlanmıştır. Yükseklik konusunda +30 mm daha yukarıda boyutlandırılmıştır. 4826 mm uzunluğa, 1860 mm genişliğe, 1428 mm yüksekliğe sahip olan Mercedes- Benz E Serisi Cabriolet 2018 sedan modelinin tasarımına göre yere biraz daha yakın ama 8 mm daha geniş biçimde tasarlanmıştır.

 

2018 Mercedes- Benz E Serisi Cabriolet, değişen ve gelişen bu durumlara nazaran bagaj hacminde fazla oynamamaya gitmemiştir. Üzerinin açılıp kapanılma özelliği sayesinde de son derece lüks ve ferah bir sunum gerçekleştiren marka, ilgi çeken bir cazibe ile her daim adını duyurmaktadır.  Aracın tavanı açıkken, +10 mm kazanmış ama kapalıyken de 5 mm kaybetmiştir. Mercedes- Benz E Serisi Cabriolet tente açık haldeyken, 310 litre, kapalı durumunda ise, 385 litre bagaj oranına sahiptir.

 

Hem görsel durumu hem de değişen hacim oranlarına bakılacak olursa, diğer araçlarla yarışacak cinsten olan 2018 Mercedes- Benz E Serisi Cabriolet güçlü ama bir o kadar da hoş duruşu ile sunumunu kalıcı kılmaktadır. Araç içindeki hacimlerine bakılacak olursa, koltuk değerlerinin 50:50 oranında indirilmesi durumunda araç içine fazla yükleme olanağı da doğmuş olmaktadır. Acil veya ihtiyaç halinde uygulanan bu durum ise kazanç olarak kullanıcılarına da imkân sağlamaya devam etmektedir.

4 matic sistemi ile çekiş sistemi kullanımını gerçekleştiren Mercedes- Benz E Serisi Cabriolet, 9 ileri G- Tronic şanzıman da kullanılmak üzere sunulmuştur. 17 inçlik jantlarla kullanıcısının tanıtımına sunulan 2018 Mercedes- Benz E Serisi Cabriolet opsiyon olarak da bazı durumları alıcısına sunacaktır. Dört farklı süspansiyon modu ile sunulan Mercedes- Benz E Serisi Cabriolet, Comfort, ECO, Sport, Sport + ve Individual ile güçlü kılınmıştır.

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu