Araba MarkalarıMercedes

2018 Mercedes- Benz G650 Maybach Landaulet Özellikleri

 

Mercedes’in incilerinden SUV model G Serisinden, taze bir model daha piyasaya kazandırıldı. SUV, Cabrio, Premium’u bir arada sunan ise 2018 Mercedes- Benz G650 Maybach Landaulet modeli.

Sıradışı bir tasarım, şölen gibi bir sürüş, hayranlık uyandıran renk geçişleri… Hepsi bu araçta mevcut.  İddialı ve heybetli görünümü ile beraber spor bir görünümde olan 2018 Mercedes- Benz G650 Maybach Landaulet kullanıcılarını detayları ile heyecanlandırmaktadır. SUV modelinin en favori parçalarından biri olan 2018 Mercedes- Benz G650 Maybach Landaulet bünyesinde barındırdığı özellikler ile vazgeçilmez olmaya aday gösterilmektedir.

Görünümü, özellikleri ve sınırlı üretime ile her anlamda ilgi çeken 2018 Mercedes- Benz G650 Maybach Landaulet modeli teknik olarak da ilgi çekmeye devam edeceğe benziyor. 3428 mm aks aralığına, 5345 mm uzunluğa ve 2235 mm de yüksekliğe sahip olan araç, her anlamda diğerlerinden farklı olmak adına oluşturulmuş. 2018 G650 Maybach Landaulet 630 ps 1000nm tork güç üretmektedir. Arazide sürüş yeteneği ile beraber oluşturulan model, 3 farklı kademeli diferansiyel kilidine sahiptir. 22 inçlik jantlara sahip olan G650 Maybach Landaulet  lastikleri 325/ 55 R22 ebattır.

Aracın dış görünümü kadar iç kısmı da pek çok özelliği ile beraber araç sahiplerine sunulmaktadır. Aracın arka kısmında yer alan tuşlar sayesinde açılan tavan durumu çok daha konforlu bir hale getirmektedir. Arazi sürüşlerine de uygun gözüken 2018 G650 Maybach Landaulet özel kullanımı sayesinde de lükslüğünden ödün vermemektedir. Koltuk kullanımında masaj fonksiyonunun yer alması artı olan özelliğidir. Arka koltuklar için dizayn edilen ekranlar ise yolculuğun daha iyi şartlarda gerçekleşmesini sağlamaktadır.

Led aydınlatma, oto parfüm, otomatik klima durumları ile beraber spor görünen bir aracın aynı zamanda şık ve konforlu bir hale nasıl geldiğinin kanıtını gözler önüne sermiş olan üreticiler, araç sahiplerini oldukça memnun edeceğe benziyor. Her şeyin kusursuz ve rahat olması durumuna geleneklerden ödün vermeyen durum klasik el freni ile vurgulanmaktadır.İyi bir araçta olması gerekenlerin mümkün olduğundan fazlası ile kullanılması ile hem iddiası hem de kullanım kolaylığı ve şıklığından taviz vermeyen araç, sahiplerini beklemektedir.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu