2018 Model ArabalarAraba VideolarıHaberlerMercedesYeni Araba Modelleri

2018 Mercedes Sprinter Modelinin Yeni Teaser Videosu Yayınlandı

2018 Mercedes Sprinter modelinin tanıtımına az bir süre kala yeni bir teaser videosu yayınlandı.

2018 yılına girilmesi ile birlikte otomotiv devleri 2018 model otomobil modellerinin tanıtımlarını yapmaya hazırlanırken yeni modelleri ile ilgili teaser videolar/görseller yayınlanama devam ediyor. Bu modellerden bir tanesi de daha evvel test sürüşleri esnasında kamuflajlı olarak görüntülenen 2018 Mercedes Sprinter modeli oldu. Yeni Mercedes Sprinter modelinin tanıtımına az bir süre kala teaser videosu yayınlandı ve özellikleri daha da netleşti.

2018 Mercedes Sprinter - İç Mekan
2018 Mercedes Sprinter – İç Mekan

Daha evvel ortaya çıkan  görsellerde yer alan kokpit yapısının videoda da aynı olduğu görülüyor. Dolayısıyla test edilen modelin büyük bir değişime uğramayacağı söylenebilir. Kokpit alanında binek otomobillerden parçalar, esintiler olan bu model üç kollu direksiyon sistemi ile gelecek. Öte yandan metalik görünüme sahip trip parçalar ve büyük ebattaki yol bilgisayarı bu kısımda dikkat çeken diğer özellikler arasında yer alıyor.

2018 Mercedes Sprinter - İç Mekan
2018 Mercedes Sprinter – İç Mekan

İç mekan özellikleri üzerinden devam edecek olursak iç mekanda bizleri geniş bir bilgi-eğlence ekranının karşıladığını görüyoruz. Havalandırma kumandalarının üzerinde konumlandırılan ekranın haricinde USB girişleri ve eşya saklama gözleri de Yeni Sprinter modelinin selefine kıyasla sahip olduğu farklı özellikler arasında yer alıyor. Pro Connect sistemi ile gelecek olan Yeni Sprinter bu sistem ile birlikte araç kullanıcısının filo yöneticileriyle iletişime geçebilmesini sağlıyor.

2018 Mercedes Sprinter
2018 Mercedes Sprinter

2018 Mercedes Sprinter modelinin dış tasarımına baktığımızda ise binek modelleri andıran tasarım dili dikkat çekiyor. Her ne kadar dış tasarıma dair pek bir görüntü videoda yer almasa da daha evvel dış tasarıma dair görsel paylaşımı yapılmıştı.

Türkiye pazarında çoğunlukla servis aracı olarak kullanılan Sprinter, yeni hali ile Türkiye pazarında da satışa çıkarılacak. Fiyat-fayda dengesini iyi kurması halinde Türkiye pazarındaki satışların tatmin edici seviyede olması kesin gibi olur. Ancak tersi durumda ise yani fiyatının görece yüksek olması halinde ise Renault Master gibi rakipleri satışlada bu modeli geçebilir.

Aşağıda yer alan videoda 2018 Mercedes Sprinter modelinin teaser videosunu inceleyebilirsiniz. Video altında yer alan linklerden 2018 yılında piyasaya çıkacak diğer Mercedes modellerinin fiyat bilgilerine ve özelliklerine ulaşabilirsiniz.

2018 MERCEDES SPRINTER TEASER VIDEO

https://www.youtube.com/watch?v=kjf2kfZek40

2018 MERCEDES SPRINTER FİYATI VE ÖZELLİKLERİ

2018 MERCEDES X SERİSİ FİYATI VE ÖZELLİKLERİ

2018 MERCEDES S 560E FİYATI VE ÖZELLİKLERİ

2018 MERCEDES CLS FİYATI VE ÖZELLİKLERİ

2018 MERCEDES AMG GLC63 S ÖZELLİKLERİ

2018 MERCEDES E SERİSİ ÖZELLİKLERİ

2018 MERCEDES AMG E63 VE E63 S ESTATE ÖZELLİKLERİ

2018 MERCEDES MAYBACH G650 LANDAULET FİYATI VE ÖZELLİKLERİ

2018 MERCEDES S SERİSİ ÖZELLİKLERİ

2018 MERCEDES GLA ÖZELLİKLERİ

2018’DE ÇIKACAK ARABALAR: ÖZELLİKLERİ VE FİYATI

DİĞER MERCEDES HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı