2018 Model ArabalarAraba FiyatlarıOpelYeni Araba Modelleri

2018 Opel Grandland X Fiyatı Belli Oldu

2018 Opel Grandland X, Avrupa pazarında satışa sunuldu. Dolayısıyla Hyundai’nin bu yeni modelinin fiyatı da açıklandı.

Opel’in SUV segmentinde yer alan yeni modeli 2018 Grandland X modelini Avrupa pazarında satışa çıkarıyor. Avrupa fiyatının da belli olduğu bu modelin başlangıç fiyatı 23.700 euro olarak açıklandı. Opel’in klasik anlayışıyla tasarlanan bu modelde şerit takip sistemi, trafik levhalarını tanıma sistemi, yokuş kalkış sistemi, Bluetooth, koku filtreli klima gibi özellikler standart olarak sunuluyor.

4.48 metre uzunluğa sahip bu model bu tasarımıyla kaslı ve keskin bir yapıya sahip. Kaslı ve keskin çizgilerle tasarlandığından ötürü de güçlü ve karizmatik bir görünüm veriyor. Dingil mesafesinin de etkisiyle bu modelde geniş ve ferah bir iç mekan sunuluyor. Bagaj hacmi 514 litre olan bu modelde arka koltuklar yatay olarak yatırıldığında bagaj hacmi 1652 litre oluyor. Geniş iç hacmi ve bagaj kapasitesi göz önüne alındığında uzun yolculuklar için oldukça ferah bir iç mekan sunulduğu söylenebilir.

2018 Opel Grandland X
2018 Opel Grandland X

Arnold ve IOS işletim sistemli akıllı telefonlar ile uyumlu olan model, Wifi hotspot, Opel Onstar (otellerde rezervasyon sistemi), kablosuz şarj gibi özelliklere de sahip olarak geliyor.

2018 Opel Grandland X Motor Seçenekleri

2018 Opel Grandland X modelinin motor seçeneklerinde ise 1.2 litrelik benzinli ve 1.6 litrelik dizel üniteler sunuluyor. 1.2 litrelik motor 130 hp üretiyor. Bu motorun yer aldığı versiyonda yakıt tüketimi şehir içinde 6.4 litre, şehir dışında 4.9 litre, karma olarak ise 5.5 litre olarak ölçüldü. 1.6 dizel versiyon ise 120 beygir güç ve 300 nm tork üretiyor. Bu versiyonun yakıt tüketimi ise şehir içinde 5.1, şehir dışında 4.2, genel ortalamada ise 4.6 litre olarak ölçüldü.

Türkiye’ye Geliş Tarihi ve Fiyatı

2018 Opel Grandland X Avrupa pazarında henüz yeni sunulduğundan bu modelin geliş tarihi ve Türkiye fiyatı henüz belli olmamakla birlikte yakın zamanda açıklanması beklenmektedir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu