2018 Model ArabalarOpelYeni Araba Modelleri

2018 Opel Insignia GS Özellikler ve Fiyat – Görseller

Opel’in makyaj operasyonundan geçirdiği modeli Insignia Grand Sport modelinin performans versiyonu olan GS örtüsünü kaldırdı ve tanıtımı yapıldı. 2018 Opel Insignia GS modelininin özellikler ve fiyatı netlik kazandı. 

Opel Insignia grand Sport modelinin performans versiyonu olan Opel Insignia GS nihayet örtüsünü kaldırarak gün yüzüne çıktı. Bu yeni modelin özelliklerinden fiyatına, fiyatından motor seçeneklerine dair birçok detay da belli olmuş oldu.

2018 Opel Insignia GS
2018 Opel Insignia GS

2018 Opel Insignia GS Motor Seçenekleri

Yeni Opel Insignia GS modelinde 3.6 litrelik V6 ünite yer alacak. Bu ünite 310 beygir güç ve 382 nm tork üretebilme kapasitesine sahip. Bu modelde 9 ileri otomatik vites ve dört tekerlekten çekiş sistemi ise standart olarak sunulmaktadır.

2018 Opel Insignia GS
2018 Opel Insignia GS

Yeni Opel Insignia GS Tasarım Özellikleri

Yeni Opel Insignia GS moelinin dış tasarımını incelediğimizde ise 19 inçlik alaşım jantlar, Brembe frenler, arka spoyler ve LED farlar ön plana çıkıyor. İç kabindeyse performans koltukları, düz tabanlı direksiyon simidi, spor gaz ve fren pedalları, 8 inçlik bilgi-eğlence ekranı ve 8 inçlik gösterge paneli bu yeni modelde ön plana çıkan özellikler arasında yer alıyor. Bunlara ek olarak Yeni Opel Insignia GS, Apple CarPlay ve Android Auto sistemleri ile birlikte sunulacak.

2017 Opel Insignia GS
2017 Opel Insignia GS

Yeni Opel Insignia GS Fiyat

Yeni Opel Insignia GS, 39.990 dolardan başlayan fiyatlar ile piyasaya çıkıyor. GS versiyonunun Türkiye pazarında satışa çıkıp çıkmayacağı henüz netlik kazanmadı. Ancak bu modelin kendisini ve Türk otomobilseverlerin bu segmentteki bir araçtan beklentilerini göz önünde bulundurursak, Opel’in bu modeli Türkiye’de sunmasının başarılı sonuçlar getirebileceğini söyleyebiliriz. Nitekim tasarım olarak oldukça modern, şık ve sportif bir görünüme bürünen yeni Insignia, GS (Performans) modeli ile birçok kişinin dikkatini çekmeyi başaracaktır.

2018 OPEL INSIGNIA GS TANITIM VIDEO

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu