2018 Model ArabalarHaberlerPorscheYeni Araba Modelleri

2018 Porsche Cayenne’den İlk Fotoğraf Yayınlandı

Lüks otomobil segmentinin önde gelen markalarından Porsche, 2018 model yılı için güncellediği Cayenne modelinin tanıtımından evvel bir görsel yayınladı.

Alman otomotiv devi Porsche’nin gözde modellerinden Cayenne’nin yenileme çalışmaları devam ediyor. 2018 Porsche Cayenne’nin tanıtımına az bir süre kala bu modelden kamuflajsız bir fotoğraf ilk kez yayınlandı. Diğer yandan Yeni Kasa Porsche Cayenne modelinin özelliklerine ve fiyatına dair belirsizliklerin ardında yatan gizem her geçen gün ortadan kalkıyor.

2018 Porsche Cayenne modelinden yayınlanan ilk resmi görseli incelediğimizde, ön tarafta büyük hava girişleri ve ince led gündüz farlar ilk dikkati çeken ayrıntılar arasında yer alıyor. Buna ek olarak panjurun yenilenip, selefindekinden daha farklı bir görüntüye kavuştuğu dikkatlerden kaçmıyor. Yenilenen panjur Cayenne modeline yepyeni bir hava katmışa benziyor.

Yayınlanan görsele baktığımızda arka kısımda daha önce Panamera Sport modelinde yer verilen lambaların benzer formunda olan yeni lambalar dikkat çekiyor. Arka kısımda buna ek olarak tavan çizgisi selefine kıyasla daha sportif bir görünüme kavuşturuldu.

2018 Porsche Cayenne İç Mekan

İç mekana baktığımızda ise selefinden birçok farklılıklar görülebiliyor. Kabinde birçok özelliğin güncellenmesine ek olarak yeni özellikler de eklendiği görülüyor. Deri döşeme, ahşap kaplamalar, iki farklı dijital ekran, büyük bir multimedya sistemi ve dokunmatik kontroller Yeni Cayenne modelinde iç mekandan ilk göze çarpan detaylar arasında yer alıyor.

2018 Porsche Cayenne Motor Seçenekleri

Yeni Cayenne’nin motor seçeneklerine geldiğimizde ise selefinden çok da büyük farklı yaşanmadığını söyleyebiliriz. Nitekim üniteler arasında 330 hp (246 kW) güç çıkışı ve 448 Nm tork ile 3.0 litre V6 motor ve 440 hp (328 kW) çıkış gücü ve 548 Nm tork ile 2.9 litre V6 motor olmak üzere ilk aşamada iki motor seçeneği sunulması bekleniyor.

Tanıtımına az bir süre bu detayın ortaya çıkmasıyla birlikte Cayenne tutkunları daha da heyecanlandı. Bu modelin fiyatına ve özelliklerine dair daha detaylı incelemeler için aşağıdaki linklerden faydalanabilirsiniz.

2018 PORSCHE CAYENNE FİYATI VE ÖZELLİKLERİ

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu