HaberlerPorscheYeni Araba Modelleri

2018 Porsche Macan (SUV) Böyle Gözükebilir

Porsche, SUV modeli olan Macan modelini 2018 için yeniliyor. Makyajlı haliyle karşımıza çıkacak olan 2018 Porsche Macan (SUV) modeline ait olduğu düşünülen birkaç fotoğraf ortaya çıktı. İşte belli olan özellikleri ve olası fotoğrafları ile 2018 Porsche Macan (SUV)…

Selefine göre boyutları biraz daha büyüyecek olan bu modelde iç ve dış tasarım önceliklerden olacak. Büyüyen boyutları ve yeni tasarımıyla daha ihtişamlı bir görünüme kavuşması beklenen bu modelin iç kabini ise daha geniş ve ferah olacak.

Yolcuların ve sürücülerin konforunun sağlanması için tüm detayların düşüneleceği bu model, sahibine kişiselleştirme olanağı da sunacak. Jantlardan, renge birçok özellikler farklı seçeneklerle opsiyonel olarak sunulacak. Böylelikle size en uygun seçenekleri seçiyor olabileceksiniz.

Başlığın üstünde ve aşağıda yer alan iki fotoğraf, bu yeni modelin yeni görünümü olabilir. Fotoğrafları incelediğimizde farlarının grafiklerinin değiştirildiğini, ön sinyal göstergelerinin yeniden konumlandırıldığını, stop lambalarında değişikliğe gidildiğini ve genel olarak aracın daha dinamik bir görüntüye kavuştuğunu söyleyebiliriz.

2018-porsche-macan.

2018 Porsche Macan (SUV) modelinde tasarıma ve donanımlara verilen önem kadar performansa da önem verilecek. Nitekim bu modelin motor gücü ile bir hayli ön plana çıkması bekleniyor. Turbo şarjlı V6 benzinli motorların yer alması beklenen bu modelde 3.0 litrelik ünite, 325 beygir ve 450 Nm tork / 335 bg ve 460 Nm tork gücü üretebilecek.

2018 Porsche Macan (SUV) Fiyat

2018 Porsche Macan modelinin giriş fiyatının 69.000 dolar olması beklenmektedir. Donanıma göre bu fiyat daha da yükselecek.

2017 Porsche Macan (SUV) Özellikler ve Fiyat

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu