2018 Model ArabalarAraba FiyatlarıRenaultYeni Araba Modelleri

2018 Renault Kangoo Fiyatı ve Özellikleri

2018 Renault Kangoo modelinin fiyatı ve özellikleri belli oldu. Yeni Renault Kangoo artık ticari versiyonlarına ek olarak yeni binek versiyonları ile de yollarda görülmeye başlanacak.

2018 model arabalar içerisinde yer alan Yeni Renault Kangoo modelinin fiyatı ve özellikleri ortaya çıktı. Bu model artık yeni binek versiyonu ile de karşımıza çıkacak.

Modele genel hatlarıyla baktığımızda bu modelin Renault’nun karakteristik marka kimliğini ve tasarım dilini taşıdığını söyleyebiliriz. Hem yüksek performans sunan hem de düşük yakıt tasarrufu sağlayan bu model 1.5 dCi 90 bg ve 1.5 dCi 110 bg motor seçenekleri ile kullanıcılarının günlük hayatını daha kolay hale getiriyor. Binek versiyon Kangoo’nun ticari bir taksi olarak kullanılabilme esnekliği ise bu yeni versiyonun en önemli özellikleri arasında yer alıyor.

88.500 TL başlangıç fiyatı ile yollara çıkacak olan Yeni Renault Kangoo binek versiyonunu, Renault’un Eylül 2017 kampanyası kapsamında sunduğu ‘’Yarısını Şimdi, Kalanı 2018’de Öde’’ kampanyası kapsamında satın alabiliyorsunuz.

Yararlanabileceğiniz bu kampanya ile satın alacağınız Yeni Kangoo modelinin bedelinin yarısını aracı satın alırken nakit ya da takas aracılığı ile ödeyebiliyorsunuz. Kalan miktarı ise yüzde 1.19 sabi faiz oranı ile 48 aya varan vade seçenekleri ile kredilendirebiliyorsunuz. Öte yandan taksitlerin ödenmesine ise Ocak 2018’de başlıyor.

Bu kampanyadan faydalanmayan Renault müşterileri için ise 20.000 TL peşin, 12 ay vade sıfır faiz fırsatı veriliyor.

2018’DE ÇIKACAK ARABALAR: ÖZELLİKLERİ VE FİYATLARI

DİĞER RENAULT HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu