2018 Model ArabalarAraba VideolarıHaberlerRenaultYeni Araba Modelleri

2018 Renault Megane RS Performans Videosu

2018 Renault Megane RS modelinin tanıtımı yapıldı. Son olarak bu modelin performansını ortaya koyan bir video paylaşıldı.

Tanıtımı yapılan 2018 Renault Megane RS modelinin performans videosu yayınlandı. Renault Megane RS modelinin selefindeki motoru 275 hp güç üretebilme kapasitesine sahipti. Yeni Renault Megane RS modelinde yer alan motor seçeneği ise 280 hp güç üretebilme kapasitesine sahip olarak geldi. Güç olarak yalnızca 5 beygir geliştiği ve bunun az olduğu düşünülebilir ancak 2018 Renault Megane RS modelinin hem ağırlığının azaldığını hem de daha gelişmiş aerodinamik bir tasarıma sahip olduğunu hatırlatmamız gerekir. Nitekim bu detaylar 5 beygir farklı güçten çok daha yüksek bir performans vermesini sağlıyor.

Fransız marka Renault tarafından yapılan açıklamaya göre Yeni Megane RS modeli 0-100 km/s hızlanmasını yalnızca 5.8 saniyede tamamlayabiliyor. Bu hız performansı Leon Cupra, Civic Type R ve Hyundai i30 N gibi güçlü modellerle neredeyse aynı seviyede yer alıyor. Ancak daha hızlı bir Megane RS modeline sahip olmak isteyenler AWD sistemi ile donatılan versiyonu satın alabilirler.

 

Yeni Renault Megane modelinin performans videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz. Renault markasının 2018 yılında çıkaracağı diğer modellerinin fiyat bilgileri ve özelliklerini incelemek için video altında yer alan linkleri kullanabilirsiniz.

 

2018 RENAULT MEGANE PERFORMANS VIDEOSU

2018 RENAULT ALPINE A110 FİYATI VE ÖZELLİKLERİ

2018 RENAULT KANGOO FİYATI VE ÖZELLİKLERİ

2018 RENAULT MEGANE RS FİYATI VE ÖZELLİKLERİ

2018 RENAULT KADJAR 1.6 TURBO FİYATI VE ÖZELLİKLERİ

2018 RENAULT SCENIC MODELİNİN FİYATI AÇIKLANDI

2018’DE ÇIKACAK ARABALAR: ÖZELLİKLERİ VE FİYATLARI

DİĞER RENAULT HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu