2018 Model ArabalarAraba FiyatlarıVolkswagenYeni Araba Modelleri

2018 Volkswagen Polo Sedan Fiyatı ve Özellikleri

Alman otomotiv devi Volkswagen, küçük modeli olan Polo’nun sedan versiyonunun örtüsünü kaldırmaya hazırlanıyor. İlk resmi görselinin yayınlandığı bu modelin fiyatına ve özelliklerine dair birçok öngörü ve bilgi ortaya çıkmaya başladı.

2018 model arabalar arasında yer almaya hazırlanan 2018 Volkswagen Polo Sedan modeline dair detaylar yavaş yavaş belli olmaya başladı. Volkswagen’ın ilk kez görselini yayınladığı bu model yakın zamanda resmi olarak tanıtılacak.

2018 yılının ilk çeyreğinde Brezilya pazarında yollara çıkacak olan Yeni Volkswagen Polo Sedan modelinin yayınlanan fotoğrafını incelediğimizde, keskin, güçlü ve dinamik tasarım diline sahip olduğunu görebiliyoruz. MQB A0 platformu üzerinde geliştirilen Yeni Polo Sedan’ın Avrupa pazarında satışa çıkıp çıkmayacağı henüz netlik kazanmadı. Öte yandan bu modelin Avrupa pazarında satış çıkarılma ihtimali daha yüksek gözüküyor.

Hatchback modele kıyasla 12.7 cm daha uzun olarak tasarlanan Yeni Polo Sedan modelinin selefinde giriş seviyesinde 1.0 litrelik motor seçeneği yer alıyordu. Ancak Yeni Polo Sedan modelinin giriş seviyesinde bu motor yerini 1.6 litrelik motor seçeneğine bırakacak. Bu motorun gücünün ise 117 hp olduğu duyurulmuştu.

15 inç ve 17 inç büyüklüğündeki jant opsiyonları ile müşterilerinin beğenisine sunulması beklenen Yeni Polo Sedan’ın fiyatı ise henüz resmi olarak açıklanmadı. Fiyatın resmi olarak açıklanması tanıtım dönemlerinde olması bekleniyor. Öte yandan fiyatına dair güçlü öngörüler de bulunuyor. Sektör uzmanlarına göre Yeni Polo Sedan modeli çok büyük ihtimalle 19 bin dolar başlangıç fiyatı seviyelerinde satışa çıkacak. Bu modelin Türkiye pazarında satışa çıkıp çıkmayacağı ise henüz net olmamakla birlikte, satışa çıktığı takdirde başlangıç fiyatının 60 bin TL civarında olması öngörülüyor.

2018 VOLKSWAGEN T-ROC FİYATI VE ÖZELLİKLERİ

2018 VOLKSWAGEN PASSAT IMPRESSION FİYATI VE ÖZELLİKLERİ

2018 VOLKSWAGEN JETTA FİYATI VE ÖZELLİKLERİ

2018 VOLKSWAGEN POLO ÖZELLİKLERİ

2018 VOLKSWAGEN TOUAREG FİYATI VE ÖZELLİKLERİ

2018 VOLKSWAGEN GOLF 8 ÖZELLİKLERİ

2018 VOLKSWAGEN ARTEON ÖZELLİKLERİ

2018 VOLKSWAGEN ATLAS ÖZELLİKLERİ

2018 VOLKSWAGEN ARTEON (CC) FİYATI VE ÖZELLİKLERİ

2018’DE ÇIKACAK ARABALAR: ÖZELLİKLERİ VE FİYATI

DİĞER VOLKSWAGEN HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu