2019 Model ArabalarBMWYeni Araba Modelleri

2019 BMW 8-Serisi, 6 Serisi Cabrio’nun İzinde

2019 BMW 8-Serisi prototipi ile heyecan yarattı. Farklı bir ızgara ve farklı bir ön görünüme sahip seri, entegre gündüz farlar ve ince farlar ile donatılmış şekilde otomobil severlerin karşısına çıkıyor.

Yüksek performanslı fren sistemine sahip otomobilde mavi kaliperler ve iki tonlu alaşım jantlar da dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Otomobil, ön çamurluğu, sarımlı arka farları ve dört krom egzozuyla da farkını ortaya koyuyor.

2019 BMW 8 serisinin en dikkat çeken özelliği ise tavanı yani tentesi. Mercedes’in airscarf adlı sistemine sıkı bir rakip olacağı öngörülen tente sisteminin kaç km hıza kadar açılıp kapanabileceği otomobil tutkunlarının yanıtını merakla beklediği sorulardan biri.

İç mekana geçildiğinde ise üç kollu direksiyon simidi, krom kaplamalı hava çıkışları, bilgi-eğlence sistemi, deri koltuklar ve iDrive sistemi sürücüsünü ve yolcusunu karşılıyor. 7.0 inç’lik bilgi-eğlence sistemi otomobilin tüm sistemlerini ve bilgilerini tek bir ekrandan yönetmeyi sağlıyor.

Motor seçeneklerine gelince. 2019 BMW 8 serisi, 4.4 litrelik turbo ve 3.0 turbo ünitelerle gelecek. Güç seçenekleri ise 335 hp ile 455 hp arasında değişim gösterecek.

BMW’nin, M5 ile aynı motoru kullanacak olan M8’i de onayladığı gelen bilgiler arasında. Söylentilere göre M8 modelinin 641 hp ile 616 hp arasında bir güç seçeneğine sahip olması bekleniyor.

BMW’nin, 8 Serisi’ni 15 Haziran’da tanıtması bekleniyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu