2019 Model ArabalarBMWHaberlerYeni Araba Modelleri

2019 BMW iX3 Özellikleri Belli Oldu

Alman otomobil üretici BMW’nin yeni elektrikli otomobil modellerinden bir tanesi olan 2019 BMW iX3 modeli hakkındaki detaylar netleşiyor.

Alman otomotiv devi BMW’nin yeni elektrikli otomobil modelleri arasında yer alacak olan 2019 BMW iX3 modelinin özellikleri belli olmaya devam ediyor. Alman devinin yıllık olağan toplantısında söz alan Harald Krüger, 2018 yılı içerisinde yeni elektrikli otomobil modellerinin üretimlerine başlayacaklarını duyurdu. Üretim aşamasına 2020 yılında geçilmesi planlanan Yeni BMW iX3 konsept modelinin tanıtımı 2018 Pekin Otomobil Fuarı’nda yapılacak.

Yeni BMW iX3 modelinin prototipleri daha evvel test sürüşleri esnasında casus fotoğrafçılar tarafından görüntülenmişti. O dönemde ortaya çıkan görsellerde bu model BMW X3 modelini epey anımsatıyordu. Ancak her iki model ne kadar benzese de Yeni BMW iX3 modeli elektrikli bir crossover modeli olarak piyasaya sürülecek. Aracın şarj giriş yeri çamurlukta bulunacak. Öte yandan artık egzoz sistemine gerek olmadığından buna yer verilmeyecek.

Yeni BMW iX3 modelinin BMW X3 modelinden farklı bir ızgara yapısı ile gelmesi bekleniyor. Yeni BMW iX3 modeli yüksek ihtimalle i Vision Dynamics konsept modeli ile benzerlikler taşıyacak.

DİĞER BMW HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

2019’DA ÇIKACAK ARABALAR: ÖZELLİKLERİ VE FİYATLARI

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu