2019 Model ArabalarBMWHaberlerYeni Araba Modelleri

2019 BMW M3 Test Sürüşlerine Devam Ediyor

2019 BMW M3 test sürüşlerine devam ediyor. Bu model test sürüşleri esnasında casus fotoğraçıların kameralarına yakalandı.

2019 model arabalar arasında yer alacak olan 2019 BMW M3 modelinin soğuk hava testleri sürüyor. Bu model test sürüşleri esnasında casus fotoğrafçılar tarafından görüntülendi. Her ne kadar yoğun bir kamuflaj olduğu görülse de modelin tasarım özelliklerine dair bazı öngörüler elde edilebiliyor.

Ortaya çıkan görsel dikkatli incelendiğinde çamurlukların selefine kıyasla daha güçlü bir görünüme sahip olduğu görülebilir. Öte yandan ön çamurlukların hemen arkasında konumlandırılan hava çıkışları muhtemelen Yeni BMW M3 modelinin aerodinamik yapısını arttırmak amacıyla kullanıldı.

Farların ve panjurun da selefinden farklı bir tasarımla geleceği belli olan bu modelin arka kısmında ise stop lambaların tasarımında değişikliğe gidildiği ve dörtlü egzoz çıkışlarına yer verildiği söylenebilir.

Yeni 2019 BMW M3 kaputunun altında 3.0 litrelik motor seçeneği ile birlikte sunulacak. Öte yandan araç piyasaya çıktıktan sonra, sonraki dönemlerde 48 voltluk motor seçeneğinin de motor yelpazesine eklenmesi yüksek olasılık olarak görülüyor. Dolayısıyla toplamda 500 beygir güce sahip Yeni M3 modelini görmüş olacağız.

Yeni BMW M3 modelinin tanıtım tarihi ise henüz resmi olarak açıklanmadı. Ancak öngörülere göre bu model 2019 Franfkurt Otomobil Fuarı’nda tanıtılacak.

 

2019 BMW 8 SERİSİ İLK GÖRSELİ YAYINLANDI

2019 BMW X5 AMERİKA’DA GÖRÜNTÜLENDİ

2019 BMW 3 SERİSİ ORTAYA ÇIKTI! – ÖZELLİKLERİ

2019 BMW 1 SERİSİ FİYATI VE ÖZELLİKLERİ

2019 BMW Z4 NURBURGRING’TE GÖRÜNTÜLENDİ

2019’DA ÇIKACAK ARABALAR: ÖZELLİKLERİ VE FİYATLARI

DİĞER BMW HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu