HaberlerChevroletYeni Araba Modelleri

2019 Chevrolet Camaro Görüntülendi – Özellikler

Hali hazırda satışta olan ve yeni modeli henüz yollara yeni çıkmışken Chevrolet Camaro’nun 2019 modelinin test sürüşlerinden kamuflajlı görüntüleri ortaya çıktı. 

Tamamıyla kamuflajla örtülen 2019 Chevrolet Camaro‘nun yeni çıkan kamuflajlı görüntüleri incelendiğinde tavan yapısı ve yan tarafıyla ilgili ufak izlenimler elde edilebiliyor. Tavan kısmı ve yan taraflarında fazla bir değişikliğe gidilmeyeceğini söyleyebiliriz. Genel olarak düşünüldüğünde şu andaki versiyonuna kıyasla dış tasarımında büyük bir değişiklik olmayacak gibi gözüküyor.

2019 chevrolet camaro 2
Genel olarak dış tasarımında güncel versiyondaki tasarımını koruyacak olan 2019 Chevrolet Camaro modelinin ön ve arka kısmının yoğun kamuflajlı olması, bu bölümlerde yapılacak büyük tasarımsal değişikliklerin bir ipucu olduğu söylenebilir. Yenilenen halinde en büyük değişimin ve yenilenmenin aracın mekanik kısmında olması beklenmektedir. Motor seçeneklerinde ZL1 modelinde kullanılan motor seçeneklerinin geliştirilmiş halinin kullanılması beklenirken; iç mekanda ise kullanılacak teknolojik altyapının Cadillac ATS’den esinleneceği söylenebilir.

2019 chevrolet camaro 5
Chevrolet Camaro 2019 ile ilgili şu an elde bulunan tüm bilgiler bundan ibaret. İlerleyen zamanlarda bu model hakkında daha fazla bilgi edinildikçe içeriğimiz güncellenecektir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu