2019 Model ArabalarFordHaberlerYeni Araba Modelleri

2019 Ford Focus Modelinin Performansı ve Tasarımı Nasıl? (Video)

Amerikan otomotiv devi Ford’un 2019 model arabaları arasında yer alan 2019 Ford Focus modelinin tasarımı ve performansı nasıl? İşte merakla beklenen bu modele dair detaylar…

2019 Ford marka arabalar arasında yer alan Yeni Ford Focus modelinin tanıtımı yakın zamanda yapılmış ve merakla beklenen bu modelin fiyatına ve özelliklerine daire detaylar netleşmişti. Peki Ford markasının en çok beğenilen modelleri arasında yer alan Yeni Focus modelinin tasarımı ve performansı nasıl? Özellikle yeni tasarımı ve özellikleri ile ön plana çıkmayı başaran 2019 Ford Focus modeli ST Line, Active, Vignale gibi özel versiyonlar ile Ford müşterilerinin beğenisine sunuluyor. Versiyonların tamamı farklı ızgara yapıları ile sunuluyor.

Yeni Kamera Sistemi İle Donatıldı

2019 Ford Focus modelinin ön kısmına baktığımızda LED farlar ve özel bir kamera sistemi dikkat çekiyor. Söz konusu kamera sistemi sayesinde virajlara girilmeden yol aydınlatılıyor ve böylelikle daha güvenli bir sürüşün önü açılıyor.

İç Mekan Tasarımında Daha Kaliteli Malzeme Kullanıldı

2019 Ford Focus modelinin iç mekanına giriş yaptığımızda ise selefine kıyasla daha kaliteli malzeme kullanımına yer verildiği dikkat çekiyor. Farklı sürüş modlarının sunulduğu bu model, özellikle park asistanı özelliği ile dikkat çekiyor. Nitekim bu özellik sayesinde artık gaz-fren-direksiyon kullanmadan otomatik olarak araç kendi kendini park edebiliyor.

Yeni Ford Focus modeli hakkında merak ettiğiniz detaylara aşağıda yer alan videodan ulaşabilirsiniz

DİĞER FORD HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu