HaberlerFordYeni Araba Modelleri

2019 Ford Focus ST ve RS Modelleri Nasıl Gözükecek?

2019 Ford Focus ST ve RS modelleri nasıl gözükecek? Detaylar haberimizde…

2019 Ford Focus modelinin resmi tanıtımının yapılmasının ardından şimdi de bu modelin ST ve RS versiyonları piyasaya sürülecek. Henüz resmi tanıtımları yapılmayan Yeni Focus modelinin versiyonlarına dair detaylar netleşmeye başladı. Son olarak bu modellerin nasıl gözükeceğine dair görseller, dijital ortamda çizilip paylaşıldı.

ST Versiyonu Farklı Bir Motor Seçeneği İle Sunulacak

Haberimizde tahmini tasarımını gördüğünüz 2019 Ford Focus ST modeli yüksek bir ihtimalle artık 2.0 litrelik motor seçeneği ile sunulmayacak. Bunun yerine Yeni Ford Focus ST modelinin kaputunun altında 1.5 litrleik motor seçeneği ile sunulmasına kesin gözüyle bakılıyor. Söz konusu bu motor 275 hp güç üretme kapasitesine sahip.

RS Versiyonunun 2020 Yılında Yollara Çıkası Bekleniyor

Yeni Ford Focus RS modelinin ise 2020 yılından itibaren satışa çıkarılması bekleniyor. Kaputunun altında 2.3 litrelik motor seçeneği ile satışa çıkarılması beklenen Yeni Ford Focus RS modelinin bir de hibrit versiyonunun satışa çıkarılmasına kesin gözüyle bakılıyor. Hibrit motor ile birlikte modelin toplam gücü 400 hp olacak. Yeni Ford Focus RS modelinde yer verilecek motor çift kavramalı otomatik şanzıman ile kombine edilecek.

Daha Hafif Olacaklar

2019 Ford Focus modeli selefine kıyasla daha hafif olarak gelmişti. Dolayısıyla standart modelin türevleri olan Yeni Focus RS ve ST modellerinin de daha hafif olması bekleniyor.

DİĞER FORD HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu