2019 Model ArabalarFordFoto GaleriHaberlerTeknolojiYeni Araba Modelleri

2019 Ford Focus ST Son Görüntüsüyle Karşımıza Çıkıyor

Uzun bir süredir 2019 Ford Focus ST modeli üzerinde detaylı bir çalışma yapılıyordu. Marka, geçtiğimiz günlerde dünya basını ile fotoğraf paylaştı. Focus ST oldukça sportif hatlarla ortaya çıkacak.

Ford

Ford Focus ST 2019 hakkında paylaşılan fotoğraflardan yola çıkarak çeşitli incelemeler yapmak mümkün. Performansı arttırmaya dayalı değişikliklerin olduğu söylenebilir. Izgaranın petek formu tasarımı hoş duruyor. Fren kaliperlerinin kırmızı renkte olduğunu görüyoruz. Recaro koltuk tasarımı da yine başarılı bir işçilik imzası taşıyor. Izgaradaki ve ön tampondaki tasarım değişiklikleri cabası. Yeni ST, vücut kontrolünü sağlamlaştırmak ve tepkileri iyileştirmek için kasada yapılan revizyonlardan faydalanacak. Standart olarak, yeni bir elektronik ön aks farkı olacak ve isteğe bağlı olarak adaptif damperler mevcut olacak.

Ford Focus ST motor özellikleri konusunda markadan henüz bir açıklama yok. Motor özelliklerini tanıtımla öğrenmeyi bekliyoruz. Fakat aldığımız son duyumlar 2,3 litrelik EcoBoost teknolojisinin altını çizmiş.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu