2019 Model ArabalarFordHaberlerYeni Araba Modelleri

2019 Ford Mondeo Test Sürüşleri Esnasında Görüntülendi

Amerikan otomotiv devi Ford, Yeni Mondeo modelinin yenileme çalışmalarını sürdürüyor. 2019 Ford Mondeo yakın zamanda test sürüşleri esnasında kamuflajlı olarak kameralara yansıdı

2019 model arabalar arasında yerini almaya hazırlanan 2019 Ford Mondeo modelinin yenileme çalışmaları sürüyor. Resmi tanıtımına aylar kala Yeni Mondeo modeline dair detaylar netleşmeye başladı. 2019 Ford Mondeo son olarak İsveç’te test sürüşleri esnasında kamuflajlı olarak casus fotoğrafçıların kameralarına yansıdı. Tasarım olarak selefi ile büyük ölçüde aynı gözüken Yeni Mondeo modelinin tasarımında yine de ufak çaplı değişiklikler yaşanacaktır.

Yeni Nesil Teknolojilerle Donatıldı

Birçok yeni nesil teknoloji ile donatılan Yeni Mondeo Co-Pilot 360 Protect sürücü destek sistemi ile gelecek. Buna ek olarak 2019 Ford Mondeo modelinde otomatik acil fren, yaya tespiti, kör nokta izleme, şerit yardım sistemi, otomatik uzun farlar ve arka kamera gibi özellikler ve donanımlar göreceğiz.

Tanıtım Tarihi Resmi Olarak Açıklanmadı

2019 Ford Mondeo modeli, Amerika pazarı için 2018 New York Otomobil Fuarı’nda tanıtılmıştı. Ancak Avrupa pazarında satışa çıkarılacak olan versiyonun ne zaman tanıtılacağı henüz netlik kazanmadı.

2019’DA ÇIKACAK ARABALAR: ÖZELLİKLERİ VE FİYATLARI

DİĞER FORD HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu