2019 Model ArabalarJaguarYeni Araba Modelleri

2019 Jaguar F-Pace SVR Heyecan Yarattı – Yeni Jaguar’ın Fiyatı ve Özellikleri Açıklandı

Jaguar SUV pazarına hızlı bir giriş yaptı; ilk suv modeli F-Pace büyük bir hızla, markanın en çok satan modeli oldu. Jaguar yakaladığı bu hızı kesmedi, yeni bir donanım paketi ile daha da arttırmak için harekete geçti.

SVR donanım paketiyle Jaguar markasının en iyi performans gösteren modeli haline gelen F-Pace’in yeni donanım paketinde 5.0 litrelik motor yer alıyor. 0’dan 100 km/s hıza 4.1 saniyede ulaşabilen 542 hp’lik motor, maksimum 283 km/s hız yapabiliyor.

Son dönemde otomotiv basınını elektrikli modeli I-Pace ile meşgul eden Jaguar, bir anda hamle yaptı ve F-Pace modeline yeni bir donanım paketi eklediğini duyurdu.

F-Pace’in yeni versiyonu incelendiğinde Jaguar’ın modele motor özellikleri dışında yeni donanım özellikleri de eklendiği görülüyor. Yeni SVR versiyonunda, şerit takip sistemi, direksiyon yardımı, Stop&Go özelliklerine sahip cruise control sistemi de yer alıyor. Modelin dikkat çeken özelliklerinden biri de 160 km/s hıza kadar uygulanabilen yeni bir acil fren sisteminin dahil edilmiş olması.

2019 Jaguar F-Pace yeni bir 10 inç bilgi-eğlence ekranını da standart olarak sunuyor. Premium halılar, süet benzeri tavan, metal pedallar, aydınlatmalı sırt tablaları, çerçevesiz dikiz aynası modelin iç bölümünde şıklığı arttıran deyatlardan birkaçı…

50 bin dolar fiyat etiketine sahip model, İngiltere’de de 36,520 Sterlin’lik etiketle showroomlardaki yerini alacak. Modelin Türkiye fiyatları hakkında henüz bir açıklama yapılmadı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu