2019 Model ArabalarJaguarYeni Araba Modelleri

2019 Jaguar XE Landmark Edition Görselleri ve Özellikleri Paylaşıldı

Jaguar, sportif modellerine bir yenisini ekledi. XE R-Sport versiyonda konumlanan Landmark Editon adlı yeni model, şık tasarımıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Landmark Editon, standard modele göre daha sportif bir tampona sahip. Gövde renginde yan eteklerin yer aldığı modelde, ay kapakları, ızgara çerçevesi ve yan hava girişlerinde siyah parlak detaylar da farkı ortaya koyuyor. 18 inçlik jantlar üzerine oturtulan versiyon, Landmark logosunu kullanmayı da ihmal etmiyor.

2019 Jaguar XE Landmark Edition Kabin
2019 Jaguar XE Landmark Edition Kabin

Kabinde göze çarpan detaylar arasında, Landmark yazılı kapı girişleri başı çekiyor. Xenon farlar, deri döşemeler, önde ve arkada park sensörleri, InControl Touch Pro navigasyon sistemi, 10 inçlik bilgi-eğlence ekranı, acil fren sistemi, şerit takip sistemi, şeritten ayrılma uyarı sistemi, trafik levhası tanıma sistemi, hız sabitleyici gibi özellikler Landmark Editon’da standart olarak yer alıyor.

Kabininde birbirinden dikkat çekici değişikliklerle gelen Landmark Editon’da, sürücüyü kaputun altında bilinen Jaguar teknolojisi karşılıyor. Jaguar XE Landmark Edition’da 180 hp gücünde 2.0 litrelik benzinli motor kullanılıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu