2019 Model ArabalarAraba FiyatlarıLadaYeni Araba Modelleri

2019 Lada Vesta Cross Sedan Fiyatı ve Özellikleri

Rus otomotiv devi Lada, en çok sevilen modelleri arasında yer alan Vesta modelinin farklı versiyonlarını satışa çıkarmaya devam ediyor. Lada’nın merakla beklenen modelleri arasında yer alan 2019 Lada Vesta Cross Sedan modeli bu versiyonlar arasında yer alıyor. 2019 Lada Vesta Cross Sedan modelinin fiyatına ve özelliklerine dair detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Rus otomobil üreticisi Lada’nın en çok satış yapan modelleri arasında yer alan Vesta, farklı kasa tipleri ile Lada müşterileriyle buluşmaya devam ediyor. Avrupa pazarında faaliyet gösteren birçok otomotiv devi gibi Lada da farklı segmentlere giriş yapıyor. Bu doğrultuda Lada, 2019 Lada Vesta Cross Sedan modelinin üretimini yapacak. Merakla beklenen ve 2019 model arabalar arasında yer alan 2019 Lada Vesta Cross Sedan modelinin fiyatın ve özelliklerine de dair detaylar belli oluyor.

Vesta Ailesinin Dördüncü Üyesi Olarak Geliyor

2019 Lada Vesta Cross Sedan modeli, Vesta ailesinin Sedan, SW ve SW Cross modellerinden sonra dördüncü üyesi olarak örtüsünü kaldırdı.Vesta Sedan modelinin cross versiyonu olan bu modelin görsellerini incelediğimizde, tasarım olarak büyük bir değişikliğe uğramadığını söyleyebiliriz.

Yeni Lada Vesta Cross Sedan Modelinin Tasarımında Yaşanan Değişiklikler

2019 Lada Vesta Cross Sedan modeli her ne kadar tasarım olarak büyük bir değişikliğe uğramasa da dış bölümde yeni plastik kaplamalar, alt gövde koruması ve uerden 203 mm yüksek olması gibi özellikleri ile diğer Vesta kasa tiplerinden ayrılıyor. Buna ek olarak Lada, off-road yeteneğini de bu modele kazandırdı.

İç Mekanda Ön Plana Çıkan Özellikler

2019 Lada Vesta Cross Sedan modelinin iç mekanına giriş yaptığımızda ise bu modelin, beş kapılı kardeşi olan Lada Vesta Station Wagon Cross modeli ile büyük benzerlikler taşıdığı dikkat çekiyor. Çok fonksiyonlu direksiyon sistemi, tek bölgeli klima kontrolü, ısıtmalı ön koltuklar, elektrikli camlar ve bilgi-eğlence ekranı gibi özellikler, Yeni Vesta Cross Sedan modelinin iç mekanında ön plana çıkan özellikler arasında yer alıyor.

Fiyatı Resmi Olarak Açıklanmadı

2019 Lada Vesta Cross Sedan modelinin fiyatı henüz resmi olarak açıklanmadı. Bununla birlikte Lada markasının modellerinde uyguladığı genel fiyat politikası gereği, bu modelin fiyat-fayda dengesi açısından oldukça avantajlı olması bekleniyor. Yakın zamanda siparişe açılacak olan bu model, yalnızca Rusya pazarına özel olarak geliştirildi.

2017 LADA X-CODE SUV FİYATI VE ÖZELLİKLERİ

2018 LADA NIVA FİYATI VE ÖZELLİKLERİ

2018 LADA VESTA STATION FİYATI VE ÖZELLİKLERİ

2018 LADA X-RAY EXCLUSIVE FİYATI VE ÖZELLİKLERİ

2018 LADA MODELLERİ VE FİYATLARI

2018’DE ÇIKACAK ARABALAR: ÖZELLİKLERİ VE FİYATLARI

2019’DA ÇIKACAK ARABALAR: ÖZELLİKLERİ VE FİYATLARI

DİĞER LADA HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu