2019 Model ArabalarHaberlerSuzukiYeni Araba Modelleri

2019 Suzuki Vitara Modelinin İç Mekanı Görüntülendi

Japon otomotiv devleri arasında yer alan Suzuki markasının klasikleşen modelleri arasında yer alan Vitara modelinin 2019 model yılı için güncelleme çalışmaları sürüyor. Gün geçtikçe detayların belirginleştiği bu modelin son olarak iç mekanı görüntülendi.

Japon otomobil üretisici Suzuki’nin Vitara modeli 2019 model yılı için güncelleniyor. Test sürüşlerine devam edilen 2019 Suzuki Vitara modelinin park halindeyken iç mekanı casus fotoğrafçılar tarafından görüntülenip online ortamda paylaşıldı.

2019 Suzuki Vitara modelini genel olarak incelediğimizde modelin  ön tamponunun yeniden tasarlandığını ve dış tasarımda buna ek olarak far ve ızgara yapısının da revize edileceğini söyleyebiliriz. Öte yandan ön tampon altına yerleştirilmiş olduğu görülen sensörlerin de yeni bir güvenlik özelliğinin ipucu olduğunu söyleyebiliriz.

2019 Suzuki Vitara - İç Mekan
2019 Suzuki Vitara – İç Mekan

2019 Suzuki Vitara modelinin görüntülenen iç mekanına geldiğimizde ise koltukların ve gösterge panelinin revize edileceğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Buna ek olarak da kullanılan malzeme kalitesinin de arttırılacağı aşikar duruyor.

Yeni Suzuki Vitara modelinin kaputunun altında ise selefinde yer alan motor seçeneklerinin daha geliştirilmiş versiyonları yer alacaktır. Selefinde şu an 1 .6 litrelik bir benzin, 1.6 litrelik bir dizel ve 1.4 litrelik bir turboşarjlı BoosterJet motor seçenekleri yer alıyor. Ortaya atılan iddialara göre 1.6 litrelik benzinli ünite Yeni Vitara modelinde yerini Boleno modelinde de yer alan 1.0 BoosterJet üniteye bırakabilir.

2019 Suzuki Vitara modelinin tanıtımı 2018 yılının son çeyreğinde yapılacak. Satışa çıkma tarihinin ise 2019 yılının ilk yarısında olması bekleniyor.

2018’DE ÇIKACAK ARABALAR: ÖZELLİKLERİ VE FİYATI

DİĞER SUZUKI HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu