2019 Model ArabalarHaberlerVolkswagenYeni Araba Modelleri

2019 Volkswagen Touareg Görüntülendi

Alman otomotiv devi Volkswagen markasının SUV segmentinde yer alan modelleri arasında yer alan 2019 Volkswagen Touareg görüntülendi. Yeni Touareg Çin’e doğru yol alırken Kazakistan sınırları için casus fotoğrafçılar tarafından görüntülendi.

Alman otomobil üreticisi Volkswagen’ın premium SUV segmentinde yer alan modeli 2019 Volkswagen Touareg, Çin’e doğru ilerlerken Kazakistan sınırları içerisinde görüntülendi. Kamuflajlı olarak görüntülen Yeni Volkswagen Touareg modeli karlı ve çamurlu yollardan geçerek adeta gövde gösterisi yapıyor.

Kamuflajlı Olarak Görüntülendi

2019 Volkswagen Touareg her ne kadar kamuflajlı olarak görüntülense de belli başlı tasarım detayları belli oluyor. Haber görseline baktığımızda 2019 Volkswagen Touareg modelinin Arteon modeli ile benzerlikler taşıdığını söyleyebiliriz. Modelin far yapısı ve ızgara yapısı büyük ölçüde Volkswagen Arteon modeli ile benzerlikler taşıyor.

Arteon Modeli İle Benzerlikler Taşıyor

2019 Volkswagen Touareg modelinin iç mekanında ise tıpkı Volkswagen Arteon modelinde olduğu gibi benzer bir gösterge paneline, ahşap ayrıntılara, alüminyum kaplamalara, deri döşemelere ve çift ekranlı konsola yer verilecek.

Güçlü Rakipler Bekliyor

Volkswagen’ın SUV segmentinde yer alan modelleri arasında en çok tercih edilen modellerden olan Volkswagen Touareg üçüncü nesli ile 2019 model yılı olarak Volkswagen müşterilerinin beğenisine sunulacak. Yeni Touareg yollara çıktığında Mercedes GLE gibi güçlü rakiplerle rekabet haline girecek.

23 Mart 2018 tarihinde resmi tanıtımı yapılacak olan Yeni Touareg modeli resmi tanıtımın ardından satışa çıkarılacak.

2019’DA ÇIKACAK ARABALAR: ÖZELLİKLERİ VE FİYATLARI

DİĞER VOLKSWAGEN HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu