2020 Model ArabalarAlfa RomeoAraba Kampanyaları

2020 Alfa Romeo Şimdi Al 2021’de Öde Kampanyası

2020 Alfa Romeo Şimdi Al 2021’de Öde Kampanyası Başladı

Çokça bilinen ve tercih edilen otomobil markalarından olan Alfa Romeo, yaza özel kampanyalarıyla yine karşımıza gelmiş bir vaziyette. Müşterilerine cazip gelecek kampanyalar düzenleyen Alfa Romeo, bu sene de bizleri unutmayarak yeni kampanyalar ortaya çıkardı. Bu kampanyayı yapmalarındaki en önemli amaçları ise; kesinlikle herkesin araba sahibi olması ve müşterilerinin kaliteli bir sürüş deneyimi yaşamasıdır. Temmuz ayında başlatılan bu kampanyada şu an için yüksek bir talep oluşmuş bir vaziyette. Bu yüzden Alfa Romeo isteyenlerin elini çabuk tutması gerekebilir. Bu kampanya sıradan bir kampanya olarak gözükebilir. Lakin, bu kampanya sayesinde araba almak isteyenler zora girmeden arabalarını alabilecek. Kampanyanın detaylarında ise şimdi alınan 2020 Alfa Romeo araçların ilk ödemesi 2021’de başlamakta. Bu durumla birlikte araç almak isteyenler, cebini sıkıştırmadan rahat bir şekilde araç alabiliyor ve ilk ödemesini 2021 tarihinde yapıyor.

Geçtiğimiz aylarda yeni modeli çıkan Alfa Romeo Giulietta, yenilenen iç tasarımı ve dış tasarımıyla sevenlerinin karşısına çıkmıştı. Belirtmekte fayda var ki Alfa Romeo Giulietta da bu kampanya dahilinde araç severleri bekliyor. Giulietta almak isteyenler 100 bin TL kredi için 24 ay vadeli bir şekilde 0,99 faizle kredi seçenekleriyle kullanıcılara sunuluyor. Ayrıca belirlenen kredi ve ödeme seçeneklerinin yanı sıra. Kullanıcılar kendine özel ödeme planıyla da krediyi ödeyebilme imkanına sahip oluyor. Yani sizler, size en uygun gelen ödeme planını kendinizce seçerek krediyi 6 ay sonra ödemeye başlıyorsunuz. Bu da sizler için büyük bir avantaj.

Ayrıyeten, kampanya içerisinde Alfa Romeo markasının, Stelvio ve Giulia otomobillerini tercih edeceklere Konfor Paketi, Park Asistanı Paketi ve Sürücü Asistanı Paketleri ücretsiz bir şekilde hediye ediliyor.

Kampanya Fiyat Listesi

Tabii ki Alfa Romeo müşterilerinin iyiliğini düşünerek yeni model Giulietta’nın fiyatlarını da diğer yeni modellerin biraz daha aşağısına çekmiş bir durumda. Bu açıdan belirtilen yeni fiyat listesi ise şu şekilde:

  • Giulietta 1.6 JTD 120HP Sprint Dizel TCT – 253.000 TL
  • Giulietta 1.6 JTD 120HP TI Dizel TCT – 273.000 TL

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu